Cennik - wypożyczalnia quadów

Quad Fun to coś więcej niż wynajem pojazdów. Pomagamy organizować czas i imprezy integracyjne, którą ważną częścią jest odrobina szaleństwa czerpana z jazdy po nierównym terenie. Dajemy mnóstwo rozrywki, integrujemy i pomagamy zamienić zwykły czas w niezapomniane chwile. Nie zapominamy o bezpieczeństwie – żaden z naszych gości nie wyjedzie na samodzielną rundę bez przejechania testowego odcinka, a kominiarka i kask są podstawowym wyposażeniem. Quad Fun to najbardziej przyjazna wypożyczalnia quadów w okolicach Warszawy.

Oferta indywidualna


ILOŚĆ QUADÓW
CZAS JAZDY
45 min 60 min 90 min 120 min
1 120 160 240 320
2 220 300 440 680
3 310 400 580 760
4 400 520 760 980
5 500 650 950 1200

 * jednym quadem może jeździć jedna osoba. Wyjątek stanowi OPIEKUN + DZIECKO. 

BUGGY (2 osoby)
CZAS JAZDY
45 min 60 min 90 min 120 min
1 180 250 350 450

 * pojazd BUGGY przystosowany jest dla 2 osób (kierowca + pasażer). Istnieje możliwość jazdy w pojedynkę. 

 

Kominiarka obowiązkowa: 5 zł/szt 

* nowa kominiarka z logo QuadFun, która będzie pamiątką po jeździe quadami

** istnieje możliwość używania własnej kominiarki

 ceny w PLN [zł]

 


PROMOCJA

 


 

W celu umówienia się na jazdę quadami prosimy o kontakt telefoniczny (obowiązuje kolejność zgłoszeń):

REZERWACJA: kom. 795 144 333

Tor otwarty tylko w soboty od 10:00 do 20:00

Jazda  w tygodniu możliwa tylko dla grup zorganizowanych (tzn. wypożyczających min. 4 quady)

W cenę wliczono:

-> kask (nowa kominkiarka 5 zł/szt z logo QuadFun, pozostanie na pamiątkę)

-> szkolenie teoretyczne: zasada obsługi i budowy quada

-> szkolenie praktyczne:  

  • 8-semka (ćwiczenie balansowania ciałem podczas jazdy)
  • Pokonywanie wzniesień
  • * Wypożyczając jednego quada można nim jeździć zmieniając się

 

Dla stałych klientów rabaty!

Przyjeżdżając na tor NIE ZAPOMNIJ wziąć:

 • -> dowodu osobistego
 • -> wody (lub innych napojów bezalkoholowych), rękawiczki, okulary przeciwsłoneczne
 • -> ubranie dostosowane do panujących warunków atmosferycznych
 • -> spray na komary
 • -> dobry humor!

Wypożyczalnia quadów Warszawa

Zorganizowani korzystają ze zniżek – dlatego opłaca się wynajmować pojazdy dla większej ilości osób i na dłuższy czas. W tygodniu nasza wypożyczalnia quadów przygotowuje cennik i rezerwuje flotę pojazdów wyłącznie dla grup (minimum cztery quady, w tym możliwość skorzystania z dwuosobowego buggy), warto wybrać się do nas z rodziną, znajomymi czy osobami, które można spotkać na hobbystycznych forach miłośników terenowej jazdy.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy, myślisz, że nie dasz sobie rady z obsługą czterokołowca, którego jeszcze nigdy nie prowadziłeś – możesz być spokojny. Wszystkie nasze maszyny zaopatrzone są w automatyczne skrzynie biegów, a nauka obsługi, którą świadczymy przy wynajęciu nie jest wliczana w czas jazdy. Podczas godzinnego wypożyczenia zdążysz pokonać wszystkie nasze trasy i stwierdzisz, że wcześniejsze obawy wyły niepotrzebne. Jeszcze przyjemniejsze jest spojrzenie na cennik – koszt wynajmu przy sześciu pojazdach to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Buggy Warszawa

Jeśli chciałbyś sprawić wielką frajdę bliskim, którzy sami jeszcze nie potrafią kierować albo czują obawę przed samodzielną jazdą, mamy dla ciebie quada typu buggy. W tej dwuosobowej konstrukcji możesz się poczuć jak w małej terenówce, a przejażdżka po naszych bezdrożach okaże się niebywałą atrakcją dla bliskiej Ci osoby. Zadaszony i stabilny pojazd jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu już po pięciu minutach będziesz w stanie jeździć nim jak własnym autem.

POCZĄTKUJĄCY nie obawiajcie się! Jazda na quadach z automatyczną skrzynią biegów jest na tyle prosta, iż w ciągu 60 min. przejedziecie wszystkie trasy kilka razy (włacznie z czarną trasą).

 

DANE DO PRZELEWU:

PUH Leszek Sierański

ul. Żukówka 19A

05-870 Błonie

MBank: 68 1140 2004 0000 3102 5061 6050

Tytulem: imię, nazwisko, data, godzina, tel. kontaktowy

 

UWAGA: adres toru jest inny niż w danych do przelewu:

Adres toru: Milęcin 6, 05-840 Milęcin

Cennik - wypożyczalnia quadów

Zorganizowani korzystają ze zniżek  dlatego opłaca się wynajmować pojazdy dla większej ilości osób i na dłuższy czas. W tygodniu nasza wypożyczalnia quadów przygotowuje cennik i rezerwuje flotę pojazdów wyłącznie dla grup (minimum cztery quady, w tym możliwość skorzystania z dwuosobowego buggy), warto wybrać się do nas z rodziną, znajomymi czy osobami, które można spotkać na hobbystycznych forach miłośników terenowej jazdy.

Jeśli masz jakiekolwiek obawy, myślisz, że nie dasz sobie rady z obsługą czterokołowca, którego jeszcze nigdy nie prowadziłeś  możesz być spokojny. Wszystkie nasze maszyny zaopatrzone są w automatyczne skrzynie biegów, a nauka obsługi, którą świadczymy przy wynajęciu nie jest wliczana w czas jazdy. Podczas godzinnego wypożyczenia zdążysz pokonać wszystkie nasze trasy i stwierdzisz, że wcześniejsze obawy wyły niepotrzebne. Jeszcze przyjemniejsze jest spojrzenie na cennik – koszt wynajmu przy sześciu pojazdach to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

H2: Buggy Warszawa

Jeśli chciałbyś sprawić wielką frajdę bliskim, którzy sami jeszcze nie potrafią kierować albo czują obawę przed samodzielną jazdą, mamy dla ciebie quada typu buggy. W tej dwuosobowej konstrukcji możesz się poczuć jak w małej terenówce, a przejażdżka po naszych bezdrożach okaże się niebywałą atrakcją dla bliskiej Ci osoby. Zadaszony i stabilny pojazd jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, dzięki czemu już po pięciu minutach będziesz w stanie jeździć nim jak własnym autem. 

H2: Wypożyczalnia quadów Warszawa

Quad Fun to coś więcej niż wynajem pojazdów. Pomagamy organizować czas i imprezy integracyjne, którą ważną częścią jest odrobina szaleństwa czerpana z jazdy po nierównym terenie. Dajemy mnóstwo rozrywki, integrujemy i pomagamy zamienić zwykły czas w niezapomniane chwile. Nie zapominamy o bezpieczeństwie  żaden z naszych gości nie wyjedzie na samodzielną rundę bez przejechania testowego odcinka, a kominiarka i kask są podstawowym wyposażeniem. Quad Fun to najbardziej przyjazna wypożyczalnia quadów w okolicach Warszawy.