Szukasz niecodziennej atrakcji? Sprawdź QUAD Fun!

Gdy zbliża się ten wyjątkowy dzień w życiu każdego faceta, kiedy przysięgnie swoją wierność i miłość przed ołtarzem, pora, aby zorganizować wieczór kawalerski z prawdziwego zdarzenia. Można wymienić wiele pomysłów i atrakcji, które pomogą się odstresować i wyszaleć jeszcze w te ostatnie godziny wolności. Jednak tylko jeden typ rozrywki przebije wszelkie imprezy. To oczywiście quady i jazda po profesjonalnie przygotowanym torze!

Dużo zabawy z nutką rywalizacji to idealny przepis na wieczór kawalerski pod Warszawą. Możesz urządzić zawody ze swoimi znajomymi, pełen atrakcji rajd quadem po bezdrożach, aby sprawdzić swoje umiejętności w najtrudniejszych warunkach. Po wyścigu będzie czas, żeby przy grillu omówić wszystko to, co działo się na trasie. U nas wszyscy bawią się świetnie, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Nasza propozycja to trzy super warianty w zależności od Waszego czasu i budżetu:
tylko QUADY
od 88 zł/os.

QUADY + RESTAURACJA
od 88 zł/os

+rachunek za alkohol i jedzenie podane do stołu

QUADY + GRILL + WAKE
od 105 zł/os.

+ własny alkohol i jedzenie na grilla

możliwy nocleg w namiotach

 

 

 

Planujesz wieczór kawalerski?

Tylko u nas zrealizujesz pomysł na wieczór kawalerski z męską przygodą, którą uczestnicy zapamiętają na dłuuugo! Na bardzo dłuuugo! Z nami możesz być pewny niesamowitych, niezapomnianych wrażeń. Zapewniamy najlepsze atrakcje, które sprostają oczekiwaniom każdego.

W samej Warszawie nie zorganizujesz tak udanych wieczorów kawalerskich – tego jesteśmy pewni! Oprócz tego, że u nas masz do dyspozycji quady, to niedaleko od obiektu znajduje się profesjonalna strzelnica, gdzie możesz sięgnąć po prawdziwą broń na ostrą amunicję, w tym legendarny AK Kałasznikow! Dla osób ceniących sobie twardą rywalizację, w okolicy znajdzie się też paintball, dodatkowo podkręcający atmosferę tego wyjątkowego popołudnia i wieczoru. A to tylko niektóre atrakcje, jakie znajdują się w bliskim sąsiedztwie QUAD Fun! Wizyta u nas to doskonały pomysł na kawalerski! Skorzystaj z naszych usług, a pomożemy Ci zorganizować najlepszą imprezę w historii! Zapewnimy Tobie i Twoim gościom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy najniższą cenę i możesz być pewien najwyższej jakości świadczonych usług, ponieważ bezpośrednio rozmawiasz z wykonawcą a nie z pośrednikiem. Ponadto nie ma limitu osób – możecie przyjechać w 2 osoby lub może Was być grupa 20 osób. Im większa grupa tym taniej.

Atrakcje na wieczór kawalerski – Warszawa

Oferta WIECZÓR KAWALERSKI QUAD Fun to pomysł, który przypadnie do gustu nie tylko amatorom adrenaliny i mocnych wrażeń, ale również fanom spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z nami świetnie spędzisz czas. Zrelaksujesz się przed jednym z najważniejszych dni w swoim życiu. Nasze pomysły na wieczory kawalerskie do doskonała recepta na ograniczenie stresu związanego z organizacją ślubu. Dzięki nim złapiesz oddech i odpoczniesz, możesz być pewny, że podczas szalonej zabawy wszystkie troski i problemy, związane z weselem odejdą w zapomnienie. Nie martw się, profesjonalnie o to zadbamy!

W samej Warszawie nie zorganizujesz tak udanego wieczoru kawalerskiego – tego jesteśmy pewni! Oprócz tego, że u nas masz do dyspozycji quady, to niedaleko od obiektu znajduje się profesjonalna strzelnica, gdzie możesz sięgnąć po prawdziwą broń na ostrą amunicję, w tym legendarny AK Kałasznikow! Dla osób ceniących sobie twardą rywalizację, w okolicy znajdzie się też paintball, dodatkowo podkręcający atmosferę tego wyjątkowego popołudnia i wieczoru. A to tylko niektóre atrakcje, jakie znajdują się w bliskim sąsiedztwie QUAD Fun! Wizyta u nas to doskonały pomysł na kawalerski! Skorzystaj z naszych usług, a pomożemy Ci zorganizować najlepszą imprezę w historii! Zapewnimy Tobie i Twoim gościom rozrywkę na najwyższym poziomie.

Kawalerski w Warszawie

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców Warszawy. Przyjedź do nas i spędź wieczór kawalerski w gronie swoich przyjaciół. Czekamy na Ciebie w Górze Kalwarii, zaledwie 30 kilometrów od Warszawy. Wieczory kawalerskie na naszym torze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród warszawiaków. Tu na profesjonalnym torze dla quadów o powierzchni 2,5 hektara przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej grupy cztery trasy o różnym stopniu trudności. Są one dostępne dla każdego, nawet dla tych, którzy nigdy nie prowadzili pojazdu mechanicznego (automatyczna skrzynia biegów). Quady w połączeniu z wieczorem kawalerskim, a następnie grill w naszej altance + wakeboarding, to jeden z najlepszych sposobów na świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Być może masz jakieś inne pomysły na atrakcje w przededniu ślubu – wieczór kawalerski na torze pod Warszawą z pewnością jest jednym z najlepszych. Gwarantujemy świetną zabawę, wiatr we włosach i mnóstwo adrenaliny – Twoją imprezę będzie się wspominać jeszcze długo podczas kolejnych rocznic ślubu. Kto wie? Być może spędzisz tu jeszcze niejeden wieczór kawalerski, nie jako przyszły Pan Młody, ale jeden z jego towarzyszy? To właśnie QUAD Fun zorganizuje szaloną zabawę na najwyższym poziomie. Dodatkowo w pobliżu znajduje się strzelnica, paintball oraz mnóstwo innych atrakcji! Poza tym atut stanowi fakt, że Warszawa jest tak blisko, a doskonałe skomunikowanie umożliwia dojazd.

Jazda na super quadach to za mało?

Chcesz, żeby zorganizowany przez Ciebie wieczór kawalerski naprawdę przeszedł do historii? Zaskocz chłopaków imprezą wszechczasów quady + grill w naszej altanie i pływanie na wake! Bo co może być lepszego od zimnego piwa, doborowego towarzystwa i mięcha na ruszcie? Dodatkowo Pan młody będzie musiał zmierzyć się z pływaniem na wakebordingu, co gwarantuje dużo uciechy pozostałym obserwatorom!

Także zespół QUAD Fun oferuje dalszą integrację po quadach: Możecie skorzystać z 3 opcji:

 1. tylko jazda na quadach i później sami sobie organizujecie atrakcje
 2. quady + restauracja (alkohol i jedzenie podawane jest Wam do stołu)
 3. quady + grill + ewentualny nocleg w namiotach

Uwaga: Ze względu spożywanie alkoholu imprezy grillowe są organizowane po zakończeniu jazdy.

Jeszcze nie zdecydowany QUAD Fun to:

 • największy tor quadowy i Off-Roadowy w okolicach Warszawy – ponad 10 ha powierzchni
 • 4 profesjonalnie przygotowane tory jazdy o różnym poziomie trudności,
 • nowe quady marek, takich jak Honda i CF Moto,
 • profesjonalny instruktarz, dzięki któremu nawet niedoświadczeni uczestnicy będą mogli wziąć udział w zabawie (automatyczna skrzynia biegów)
 • bezpieczeństwo – porządny (bezpłatny) instruktarz
 • Instruktor czuwa nad Waszym bezpieczeństwem z górki widokowej
 • dogodna lokalizacja (30km od Warszawy, przy obwodnicy Góry Kalwarii)

Pomysł na wieczór kawalerski - Warszawa

Jeśli wysoko cenisz sobie fantazję i nie chciałbyś rezygnować z możliwości, jakie daje organizacja wieczoru kawalerskiego – jedynej w swoim rodzaju imprezy przed ślubem, koniecznie rozważ naszą ofertę. Wynajem quadów i tras przeznaczonych jedynie dla zaproszonych przez Ciebie kolegów to jedna z największych atrakcji, jakie można zapewnić całej ekipie żegnającej razem z Tobą etap życia pełnego wolności i swobody. Nasz pomysł na tę imprezę należy do bardziej oryginalnych sposobów dostępnych dla mieszkańców całej warszawskiej aglomeracji.

Chcesz wiedzieć więcej o atrakcjach na wieczory kawalerskie, jakie dostępne są u nas, jak i w najbliższej okolicy? Zajrzyj na inne strony, do których linki znajdziesz właśnie tutaj. Dzięki nim przekonasz się, jak wygląda położona blisko strzelnica, jak i paintball. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z nami!

Zastanawiasz się jak dotrzeć do nas na tor, mamy dla Ciebie kilka możliwości -> TRANSPORT NA TOR

Jaką atrakcje wybrać na wieczór kawalerski?

Zastanawiasz się, jak zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie? Clubbing, wyjście na mecz, wizyta w lokalu ze striptizem, a może paintball i quady? Przekonaj się, dlaczego oferowane przez nas atrakcje to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie! Już teraz wejdź na naszego bloga i zobacz, że impreza na świeżym powietrzu przy ryku silników, w dobrym towarzystwie i z zimnym piwem w ręku to zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na wieczory kawalerskie. Masz przy tym gwarancję, że z nami będzie to rozrywka na najwyższym poziomie.

 

Quady pomysłem na wieczór kawalerski

Jest wiele atrakcji na wieczór kawalerski. Warszawa w końcu to morze możliwości. Jednak czy każda forma zabawy nadaje się na imprezę będącą zwieńczeniem okresu wolności przyszłego Pana Młodego? Według nas zdecydowanie najlepsze są quady! To męska rozrywka (choć wiele pań też się w niej odnajduje), która testuje siłę i wytrzymałość, a przy tym daje mnóstwo frajdy! Dzięki nim zapomni się na chwilę o codzienności, a już tym bardziej o stresie, jaki wiąże się ze ślubem. Tym bardziej że QUAD Fun organizuje wieczory kawalerskie na najwyższym poziomie! Dowiesz się więcej z naszego bloga!

Wieczór kawalerski z przyjaciółmi

Jeśli wieczór kawalerski, to tylko w gronie zaufanych, najbliższych osób – przyjaciół. W samej Warszawie z pewnością nie brakuje miejsc na takie imprezy. Jednak tuż za granicą stolicy masz możliwość spędzić trochę czasu w doborowym towarzystwie i na wolnym powietrzu! Dolicz do tego mnóstwo zabawy, jaką gwarantują quady, a także strzelnica czy paintball – to recepta na wieczór kawalerski, który zapisuje się w pamięci na wiele lat. Zajrzyj na naszego bloga – przekonasz się, że z naszej strony gwarantujemy Ci odmienne pakiety z mnóstwem zróżnicowanych atrakcji!

Quady alternatywą do innych atrakcji

Jak zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie? Okazuje się, że to nie takie proste! Jednak my mamy na to niezawodny przepis. Wejdź na bloga i przekonaj się, dlaczego quady stanowią idealną alternatywę dla tradycyjnych, a nawet sztampowych metod spędzania tych kilku szalonych godzin. Dowiesz się tam, że zyskujesz u nas nie tylko możliwość jazdy na tych szybkich i drapieżnych pojazdach czterokołowych, ale i szereg innych opcji, w tym wyprawę kajakiem czy nocleg pod namiotem. Organizujemy wieczory kawalerskie już od dawna i wiemy, jak przygotować zabawę nawet dla większych grup!

Zorganizujemy wieczór kawalerski za Ciebie

Zarówno drużba, jak i Pan Młody jeszcze przed ślubem mają mnóstwo ważnych obowiązków do wypełnienia. Organizacja wieczoru kawalerskiego więc często schodzi na dalszy plan. Dlatego lepiej to zadanie powierzyć specjalistom, którzy mają w tej kwestii odpowiednie doświadczenie i przygotowali wiele wieczorów kawalerskich! My doskonale wiemy, jak przygotować naprawdę dobry wieczór kawalerski i spowodować, aby był to niezapomniany moment w życiu przyszłego Pana Młodego. Obsługiwaliśmy już liczne grupy z Warszawy i innych miast. Na naszym blogu dowiesz się więcej, jak wyglądają Twoje możliwości. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy zaplanować imprezę na najwyższym poziomie.

Na strzelnicy? Polu paintballowym? Czy może szalejąc na quadzie? Zastanawiasz się, jakie są najlepsze pomysły na aktywne spędzenie wieczoru kawalerskiego w Warszawie? W naszym tekście znajdziesz odpowiedzi na Twoje rozterki. Dowiesz się, jakie atuty ma każda z opisanych form rozrywki i przekonasz, że czasem odejście od utartych schematów jest najlepszym wyjściem. Dzięki nim Pan Młody z pewnością wyszumi się przed wielkim dniem.

Jak najlepiej spędzić wieczór kawalerski? To w końcu męska impreza, jaka w pamięci przyszłego Pana Młodego powinna zostać na długi czas. Z tego artykułu dowiesz się więcej zarówno o tych bardziej statycznych, jak i ekstremalnych formach spędzania ostatniego dnia wolności przyszłego małżonka. Gra w karty, degustacja piwa, czy raczej szaleństwo na czterech kółkach przy ryku silników? Przekonaj się, jak może wyglądać wieczór kawalerski!

Stoisz przed ważnym zadaniem – organizacja wieczoru kawalerskiego to trudna misja i Ty, jako świadek, musisz jej podołać. Jeśli jednak brakuje Ci inspiracji do tego, gdzie przygotować ostatni wieczór wolności Pana Młodego – pomysły znajdziesz w naszym artykule. Przeczytaj go, a dowiesz się, jakie atrakcje czekają na Was w Warszawie i jej najbliższej okolicy. Prezentujemy kilka ciekawych rozwiązań.

Wieczór panieński
Wieczór panieński
Urodziny
Urodziny

Często zadawane pytania:

 • Osób jeżdżących jest więcej niż quadów – co z osobami, które w danym czasie nie jeżdżą?

  Z nabytego doświadczenia, wiemy, iż 9 osobowa grupa wypożyczająca 5 quadów na 1,5h ma już serdecznie dosyć. Nasz tor jest wymagający, dlatego też w większości spotykamy się z opinią klientów, iż zmiany na quadach są bardzo wskazane, aby móc trochę odpocząć. Duża ilość zakrętów i górek sprawia, iż chętnie odpoczywacie na górce widokowej obserwując osoby jeżdżące na quadach. Częste zmiany osób jeżdżących sprawiają, iż na odpoczynek nie macie zbyt dużo czasu. Zaletą tej sytuacji są również mniejsze koszty wynajmu quadów.

 • Czy instruktaż teoretyczny wliczony jest w czas wynajmu quadów?

  Nie. Czas jest mierzony od momentu, gdy klient zacznie jeździć na quadzie (instruktarz praktyczny).

 • Czy można przedłużyć czas jazdy?

  W przypadku przedłużenia czasu jazdy na quadach jest to możliwe tylko wtedy, gdy pozwala na to następna rezerwacja.

 • Jakie dokumenty są wymagane?

  Dowód tożsamości ze zdjęciem. Przed jazdą na quadach klient zobowiązany jest do przeczytania i akceptacji regulaminu toru i wypożyczenia pojazdów.

 • Czy kaski są dodatkowo płatne?

  Nie. Każdy klient przed jazdą otrzymuje kominiarkę i kask, które to są już wliczone w cenę wynajmu. Obowiązkowa jest kominiarka. Klient może kupić ją na miejscu 10 zł/szt lub wziąć swoją.

 • Jak należy się ubrać na tor?

  Ubranie należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, iż możemy się ubłocić lub ukurzyć, dlatego też warto mieć ze sobą buty i ubranie na późniejsze przebranie się. Jazda w obuwiu odkrywającym stopy jest zabroniona, dlatego też proszę pamiętać o adekwatnym obuwiu.

 • Co warto z sobą wziąć na tor?

  Wodę, napój; rękawiczki; spray na komary. Zaleca się wzięcie okularów ochronnych/przeciwsłonecznych, które zakładamy pod kask w celu ochrony oczy przed kurzem lub owadami podczas jazdy.

 • Czy prędkość quadów jest ograniczona?

  Tak. Nasze 10 letnie doświadczenie potwierdza, iż maksymalna prędkość na naszym torze może wynieść 35 km/h. Prędkość maksymalna w dużej mierze nie jest wykorzystywana na naszym torze ze względu na krętość tras (dużą liczba zakrętów 90 / 180 stopni), różnie wyprofilowane górki, drzewa oraz możliwości kolizji z innym uczestnikiem. Nie zwolnienie przed ostrym zakrętem już przy 20 km/h może spowodować utratę kontroli nad quadem (w tym „wywrotkę”), nie mówiąc już o spotkaniu się z drzewem. Jazda na quadach na naszym technicznym torze wymaga rozwagi i nabierania doświadczenia – dlatego rozpoczynamy od najprostszej trasy, zaś wjazd na tor poprzedzony jest przejechaniem małego nasypu oraz wykonanie „ósemki”.

  Naszą nadrzędną dewiza jest – przede wszystkim bezpieczeństwo!

  Jednakże absolutnie nie oznacza to, iż będziecie się nudzić. Wręcz przeciwnie. Nasz tor dostarczy dużą dawkę adrenaliny. Każda trasa ma swój niepowtarzalny charakter i dużo jest nieprzewidywalnych momentów…..np. nasyp i zaraz za nim zakręt 90 stopni. Jeździcie sami na torze – bez przewodnika z przodu.

  Wielu klientów, którzy mieli już niemałe doświadczenie w jeździe na quadzie / crossie zawsze opuszczali nasz tor w pełni usatysfakcjonowani.  Na potwierdzenie zapraszamy na komentarze naszych klientów w Google.

Opinie
Tor quady QuadFun
4.9
Na podstawie 99 opinii
powered by Google
Damian Czarnota
Damian Czarnota
11:28 30 May 20
Super miejsce i właściciel. Wszystko bardzo dobrze przygotowane, tor odpowiedni dla amatorów, jak i bardziej zaawansowanych :) Na pewno jeszcze kiedyś wrócimy.
Karolina Karwowska
Karolina Karwowska
14:01 29 May 20
Fantastyczne miejsce, przesympatyczny I profesjonalny instruktor ?? Będę polecała ?
Wiktoria Soboń
Wiktoria Soboń
20:16 21 Oct 19
Zdecyowanie jedno z unikatowych miejsc na oderwanie się od rzeczywistości i poczucie adrenaliny. Podejście instruktora wzorowe a tory robione przez niego idealnie zaprojektowane, każdy znajdzie coś dla siebie.PS do zobaczenia na pewno wrócimy niebawem :)
Pe Pe
Pe Pe
15:21 21 Oct 19
Kolejny raz tam byłem, kolejny raz wszystko ekstra zorganizowane, kolejny raz świetna zabawa.
Przemysław Czumaj
Przemysław Czumaj
13:31 19 Oct 19
Super tor, zróżnicowane, ciekawe trasy (4 o różnych stopniach trudności), przez godzinę nie da rady się nudzić.
Jacek Strzeszyński
Jacek Strzeszyński
16:13 15 Sep 19
Fantastyczny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Polecam
Mariusz Rosa
Mariusz Rosa
08:37 29 Jun 19
Profesjonalnie przygotowany tor niedaleko Warszawy z wieloma przeszkodami oraz trudnościami tras dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie, niskie ceny, właściciel bardzo ugodowy oraz odpowiedzialny, gorąco polecam i radzę wziąć coś na komary : )
Sebastian Baranski
Sebastian Baranski
05:43 17 Apr 18
Fajne choć nie pozorne miejsce. Kilka zróżnicowanych torów jazdy. Mieliśmy ze znajomymi sporo frajdy :) polecam z czystym sumieniem.
Zobacz wszystkie opinie
js_loader