Firma QuadFun oferuje klientom ze stolicy i okolic jazdę Off Road 4×4 specjalnymi terenowymi samochodami. Realizujemy profesjonalne usługi, dbając o najwyższą jakość sprzętu i fachowy dobór tras. Troszczymy się o bezpieczeństwo uczestników. Wchodzisz w to? A może taka rozrywka interesuje Twojego znajomego, który niedługo obchodzi urodziny? W takim razie w ramach prezentu zafunduj mu przejażdżkę! Gwarantujemy konkurencyjne ceny i zachęcamy do rezerwacji odpowiadających terminów.

Jazda Off Road pod Warszawą – niezapomniana wyprawa z QuadFun

Porzuć wygodne auto osobowe i asfaltowe drogi miejskie na rzecz specjalnych terenówek oraz tras pełnych kolein, błota, ostrych zakrętów, wąwozów, stromych zjazdów oraz podjazdów. Zapomnij o zasadach ruchu drogowego i pozwól sobie na chwilę szaleństwa. Jazda w terenie Off Road 4×4, którą pod Warszawą organizuje nasza firma, to całkiem inny poziom rozrywki, więc jeśli szukasz nowych doświadczeń i pragniesz poczuć adrenalinę, spełnimy Twoje wymagania. Przygotowaliśmy ciekawe i zróżnicowane wyzwania, które dostarczają mnóstwo frajdy. Przeżyjesz niezapomnianą przygodę i zaznasz emocji niedostępnych w codziennym życiu!

Dla kogo jazda Off Road 4×4 w trudnym terenie?

W pierwszej kolejności dbamy o bezpieczeństwo, dlatego możesz umówić termin, nawet jeśli brakuje Ci doświadczenia w prowadzeniu pojazdów w wymagającym terenie. Przed wyprawą klient przechodzi kompleksowe szkolenie, więc wie, jak zachowywać się za kierownicą. Ponadto cały czas można liczyć na wsparcie instruktora. Jazda Off Road 4×4 jest propozycją dla każdego, kto ma prawo jazdy i pragnie poczuć motoryzacyjny zew natury.

Jeśli poszukujesz pomysłu na oryginalny prezent, wykup przejazd indywidualny lub podaruj voucher na wyprawę znajomemu. Usługi QuadFun są również świetną atrakcją dla większych grup przyjaciół. Niezwykła przygoda na bezdrożach jest ciekawym urozmaiceniem dla uczestników konferencji biznesowych czy kadr przechodzących w Warszawie szkolenia firmowe. Na jazdę Off Road 4×4 w trudnym terenie warto zdecydować się też w ramach spotkań integracyjnych czy wieczorów kawalerskich.