Urodziny dla młodzieży

Jeśli bliska Ci osoba niedługo ma urodziny – zorganizuj je na torze quadowym Quad Fun. Nasza firma od lat specjalizuje się w przygotowywaniu wyjątkowych uroczystości, których główną atrakcją są quady – czterokołowe pojazdy, kojarzone głównie ze służbami mundurowymi. Rajdy po mniej i bardziej wymagających trasach to doskonały pomysł, by impreza urodzinowa dostarczyła niezapomnianych wrażeń. Warto podkreślić, że to świetne rozwiązanie na przyjęcie okolicznościowe zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Taka atrakcja uświetni cały dzień, niezależnie od tego, czy macie coś zaplanowane później.

Jesteśmy przekonani, że każdy – jubilat, jak i jego goście – odnajdzie tu mnóstwo zabawy i emocji, jakich próżno szukać w innych, miejskich rozrywkach, dostępnych w Warszawie. Jeśli więc interesuje Cię taki pomysł na urodziny – zachęcamy do zapoznania się z prezentowaną ofertą.

Urodzinowe Quady

Pomysł na urodziny Warszawa

Dlaczego warto wybrać propozycje Quad Fun? Przede wszystkim do dyspozycji Klientów oddajemy wysokiej klasy, a przy tym łatwe w obsłudze maszyny. Wśród nich dostępne są quady Honda TRX 250 cc Recon i CF Monto 520 CC 4 x 4. Wszystkie pojazdy są wyposażone w automatyczną skrzynię biegów, co znacznie skraca szkolenie i uprzyjemnia jazdę po torze.

Zarówno świętujący urodziny, jak i jego goście, mogą zmagać się z górkami i innymi przeszkodami terenowymi na 4 odrębnych trasach. Różnią się one między sobą trudnością, jak i atrakcjami, jakie czekają na gości. Wzniesienia i doły to w tym przypadku nie tyle trudność, co wyzwanie, które uprzyjemnia całą zabawę.

Nim jednak uczestnicy imprezy urodzinowej wsiądą na quady, przeprowadzamy specjalne szkolenie – zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. To sprawia, że nie tylko zyskują niezbędną wiedzę do kierowania pojazdami, ale przede wszystkim dowiadują się, jak bezpiecznie się na nich zachować. Dbałość o bezpieczeństwo, szczególnie przy tak ekstremalnych rozrywkach, jak jazda na quadach, jest szczególnie ważna, dlatego goście przyjęcia otrzymują także profesjonalne kaski, chroniące głowy przed potencjalnymi urazami. Nad zabawą w czasie urodzin czuwają nasi instruktorzy.

Pomysł na urodziny

Urodziny dla dorosłych

Wyprawa na quady to zdecydowanie przygoda, która zostaje na długo w pamięci. Urodziny dla dorosłych, na których pojawiają się czterokołowe maszyny, z pewnością zrobią na jubilacie ogromne wrażenie. Jak liczne musi być grono uczestników, aby zorganizować imprezę urodzinową? Wystarczy, że będzie Was dwoje, a maksymalnie może bawić się nawet 20 osób. Gdy uczestników jest więcej niż pojazdów na naszym wyposażeniu, gwarantujemy zorganizowanie czasu tak, aby każdy mógł bawić się na całego Synchronizowane zmiany w jeździe, tak aby można było chwilę odpocząć. Zmiany są częste, około co 5 – 7 minut.

Jeśli natomiast po szaleństwach na czterech kółkach interesuje Was małe afterparty, by uczcić tę przygodę, dla naszych gości dostępna jest na wynajem altanka, gdzie będziecie mogli sobie zrobić grilla, popływać na wakebordingu i miło pospędzać czas na plaży nad jeziorem.

Przyjęcia urodzinowe dla młodzieży

Nic nie stoi też na przeszkodzie, by przygotować imprezę urodzinową dla młodszych uczestników. Urodziny dla młodzieży jednak mogą być zorganizowane pod warunkiem, że najmłodszy z gości będzie miał ukończone 16 lat i każdy, kto nie jest pełnoletni, będzie miał przy sobie pisemną zgodę prawnego opiekuna.

Najlepszy pomysł na urodziny – Warszawa

Pomysł na urodziny

Jeśli Twój bliski zawsze pragnął pojeździć na quadzie, pokonując zakręty, doły i różnego rodzaju wzniesienia– zgłoś się do nas! Pomożemy Ci zrealizować Twój pomysł na urodziny, dzięki czemu będzie to wyjątkowa atrakcja urodzinowa, zarówno dla jubilata, jak i innych uczestników.

Wybierając ofertę Quad Fun masz pewność, że nad Waszą grupą czuwać będą zawodowcy, którzy przygotowali tory o różnych stopniach trudności, a tym samym – o odmiennych możliwościach i dające mnóstwo radości. Ponadto na obrzeżach Warszawy, w najbliższej okolicy ośrodka, znajdziesz też inne atrakcje, w tym:

  • strzelnicę na amunicję ostrą,
  • pole paintballowe,
  • klub jeździecki.

Masz pytania dotyczące prezentowanej oferty? Zgłoś się do nas!

Wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski
Wieczór panieński
Wieczór panieński