Cennik - wypożyczalnia quadów

Quad Fun to coś więcej niż wynajem pojazdów. Pomagamy organizować czas i imprezy integracyjne, którą ważną częścią jest odrobina szaleństwa czerpana z jazdy po nierównym terenie. Dajemy mnóstwo rozrywki, integrujemy i pomagamy zamienić zwykły czas w niezapomniane chwile. Nie zapominamy o bezpieczeństwie – żaden z naszych gości nie wyjedzie na samodzielną rundę bez przejechania testowego odcinka, a kominiarka i kask są podstawowym wyposażeniem. Quad Fun to najbardziej przyjazna wypożyczalnia quadów w okolicach Warszawy.

CENNIK 2021:

Ilość quadówCzas jazdy 40 minCzas jazdy 60 minCzas jazdy 80 minCzas jazdy 100 minCzas jazdy 120 min

1

120 zł

160 zł

200 zł

240 zł

280 zł

2

240 zł

300 zł

370 zł

440 zł

510 zł

3

350 zł

450 zł

560 zł

670 zł

780 zł

4

460 zł

600 zł

750 zł

900 zł

1050 zł

5

570 zł

740 zł

940 zł

1130 zł

1360 zł

6

680 zł

870 zł

1130 zł

1360 zł

1590 zł

Do jazdy po torze niezbędna jest kominiarka – można kupić ją na miejscu 10 zł/szt

Wypożyczając quada/y można dokonywać zmiany jeżdżących co jakiś czas. 

***Ze względu na bezpieczeństwo prędkość quadów została ograniczona do 35 km/ h

(prędkość ta jest w zupełności wystarczająca / satysfakcjonująca ze względu na dużą ilość zakrętów 90 / 180 stopni, różnie wyprofilowane nasypy, drzewa oraz innych uczestników jeżdżących na tej samej trasie).

Gwarantujemy znacznie podniesioną adrenalinę podczas jazdy na torze!

Rezerwacja

W celu umówienia się na jazdę quadami prosimy o kontakt telefoniczny (obowiązuje kolejność zgłoszeń):

Godziny otwarcia

Tor otwarty tylko w soboty od 10:00 do 20:00

Jazda w tygodniu możliwa tylko dla grup zorganizowanych (tzn. wypożyczających min. 5 quadów)

W cenę wliczono:

  • kask
  • szkolenie teoretyczne: z toru i obsługi quada (nie wlicza się w wykupiony czas jazdy)
  • szkolenie praktyczne: 8-semka (ćwiczenie balansowania ciałem podczas jazdy), pokonywanie wzniesień

Dla stałych klientów rabaty!

Kominiarka obowiązkowa: 10 zł/szt

  • nowa kominiarka z logo QuadFun, która będzie pamiątką po jeździe quadami
  • uniwersalny rozmiar (rozciągliwa)
  • istnieje możliwość używania własnej kominiarki

Więcej wypożyczonych quadów = niższa cena!

1 quad na 1 godzinę to koszt 160 zł. Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie większej ilości quadów na dłuższy czas np. 6 quadów na 2 godziny (koszt całkowity 1590 zł) to przeliczając…. 1 quad na 1 godzinę wyniesie 132 zł!

 

Zorganizowani korzystają ze zniżek – dlatego opłaca się wynajmować pojazdy dla większej ilości osób i na dłuższy czas. W tygodniu możliwy jest wynajem wyłącznie dla grup zorganizowanych (minimum pięć quadów na 80 min), warto wybrać się do nas z rodziną, znajomymi czy osobami, które można spotkać na hobbystycznych forach miłośników terenowej jazdy. W soboty nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilości wypożyczonych quadów. Minimalna oferta to wynajęcie jednego quada na 40 min.

Szkolenie teoretyczne jest bezpłatne i trwa ok 20 min.

Podczas szkolenia teoretycznego dowiesz się jak jest zbudowany tor, gdzie zaczynają się i kończą poszczególne trasy, jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa, w jakiej kolejności pokonujesz trasy (zawsze zaczynamy od najprostszej trasy, dzięki temu stopniowo zapoznajesz się z prawidłową jazdą na quadzie i nie masz problemu później z jazdą na trasach trudniejszych), zasady budowy quada, jak prawidłowo poruszać się na quadzie.

Przed wjazdem na tor każdy uczestnik przejdzie szkolenie praktyczne, które trwa ok 3 min. Każdy uczestnik przy instruktorze musi wykonać „ósemkę” (slalom pomiędzy dwoma oponami) a także przejechać mały nasyp i lekko wyprofilowany zakręt.

Dzięki takiemu dwu-etapowemu szkoleniu (szkolenie teoretyczne + praktyczne) nawet osoby które nigdy w życiu nie jeździły żadnym pojazdem mechanicznym – bez problemu poradzą sobie w jedzie na naszych quadach, wyposażonych w automatyczną skrzynie biegów.

 

Wypożyczalnia quadów Warszawa

Jeśli masz jakiekolwiek obawy, myślisz, że nie dasz sobie rady z obsługą czterokołowca, którego jeszcze nigdy nie prowadziłeś – możesz być spokojny. Wszystkie nasze maszyny zaopatrzone są w automatyczne skrzynie biegów, a szkolenie teoretyczne, którą świadczymy przed jazdą nie jest wliczane w czas jazdy quadem. Przed wjazdem na tor, nasz Instruktor pomoże Tobie w przejechaniu „ósemiki” pomiędzy dwoma oponami i małej górki. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu obydwoje jesteśmy pewni, iż bez obaw poradzisz sobie na torze, zaczynając od najprostszej trasy niebieskiej. Podczas godzinnego wypożyczenia zdążysz pokonać wszystkie nasze trasy i stwierdzisz, że ewentualne wcześniejsze obawy były niepotrzebne. Jeszcze przyjemniejsze jest spojrzenie na cennik – koszt wynajmu przy sześciu pojazdach to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Dodatkowo nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał Instruktor, który obserwuje jeżdżących z górki widokowej.