Cennik - wypożyczalnia quadów

Quad Fun to coś więcej niż wynajem pojazdów. Pomagamy organizować czas i imprezy integracyjne, którą ważną częścią jest odrobina szaleństwa czerpana z jazdy po nierównym terenie. Dajemy mnóstwo rozrywki, integrujemy i pomagamy zamienić zwykły czas w niezapomniane chwile. Nie zapominamy o bezpieczeństwie – żaden z naszych gości nie wyjedzie na samodzielną rundę bez przejechania testowego odcinka, a kominiarka i kask są podstawowym wyposażeniem. Quad Fun to najbardziej przyjazna wypożyczalnia quadów w okolicach Warszawy.

W okresie od listopada do marca możliwe są tylko rezerwacje grupowe (minimum 6 quadów na 1h).

CENNIK 2022/2023:

Ilość quadów Czas jazdy 30 min Czas jazdy 60 min Czas jazdy 90 min Czas jazdy 120 min Czas jazdy 180 min

1

130 zł

230 zł

340 zł

450 zł

660 zł

2

250 zł

440 zł

660 zł

880 zł

1300 zł

3

370 zł

660 zł

970 zł

1290 zł

1920 zł

4

490 zł

870 zł

1280 zł

1700 zł

2500 zł

5

600 zł

1080 zł

1590 zł

2100 zł

3120 zł

6

700 zł

1250 zł

1850 zł

2450 zł*

3650 zł*

Do jazdy po torze niezbędna jest kominiarka – można kupić ją na miejscu 10 zł/szt

Wypożyczając quada/y można dokonywać zmiany jeżdżących co jakiś czas. 

Przy wypożyczeniu 5 i więcej quadów tor na wyłączność w cenie!

* Promocja Jesienna – Przy wynajęciu na 2 lub 3 godziny 6 quadów zapłacisz tylko za 5!

***Ze względu na techniczny charakter toru (duża ilość zakrętów 90 / 180 stopni, różnie wyprofilowane nasypy, drzewa) oraz bezpieczeństwo innych uczestników, prędkość i moc quadów może zostać ograniczona.

 

 

Rezerwacja

W celu rezerwacji toru jazdę quadami  lub off-road prosimy o kontakt mailowy lub poprzez formularz kontaktowy (obowiązuje kolejność zgłoszeń).

Informacje związane z rezerwacjami można również uzyskać przez kontakt telefoniczny, od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00:

W weekendy kontakt telefoniczny może być utrudniony ze względu na obsługę imprez.

Godziny otwarcia

W wakacje tor otwarty w soboty od 9:00 do 20:00 oraz w niedziele od 12:00 do 19:00.

Jazda w tygodniu możliwa tylko dla grup zorganizowanych (tzn. wypożyczających min. 6 quadów)

W cenę wliczono:

  • kask
  • szkolenie teoretyczne: z toru i obsługi quada (nie wlicza się w wykupiony czas jazdy)
  • szkolenie praktyczne: 8-semka (ćwiczenie balansowania ciałem podczas jazdy), pokonywanie wzniesień

Dla stałych klientów rabaty!

Kominiarka obowiązkowa: 10 zł/szt

  • nowa kominiarka z logo QuadFun, która będzie pamiątką po jeździe quadami
  • uniwersalny rozmiar (rozciągliwa)
  • istnieje możliwość używania własnej kominiarki

Więcej wypożyczonych quadów = niższa cena!

1 quad na 1 godzinę to koszt 200 zł. Jeśli zdecydują się Państwo na wypożyczenie większej ilości quadów na dłuższy ich koszt w przeliczeniu na osobę będzie dużo niższy!

 

Zorganizowani korzystają ze zniżek – dlatego opłaca się wynajmować pojazdy dla większej ilości osób i na dłuższy czas. W tygodniu możliwy jest wynajem wyłącznie dla grup zorganizowanych (minimum pięć quadów na 90 min), warto wybrać się do nas z rodziną, znajomymi czy osobami, które można spotkać na hobbystycznych forach miłośników terenowej jazdy. W soboty i niedziele nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilości wypożyczonych quadów. Minimalna oferta to wynajęcie jednego quada na 30 min.

Szkolenie teoretyczne jest bezpłatne i trwa ok 20-30 min.

Podczas szkolenia teoretycznego dowiesz się jak jest zbudowany tor, gdzie zaczynają się i kończą poszczególne trasy, jakie obowiązują zasady bezpieczeństwa, w jakiej kolejności pokonujesz trasy (zawsze zaczynamy od najprostszej trasy, dzięki temu stopniowo zapoznajesz się z prawidłową jazdą na quadzie i nie masz problemu później z jazdą na trasach trudniejszych), zasady budowy quada, jak prawidłowo poruszać się na quadzie.

Przed wjazdem na tor każdy uczestnik przejdzie szkolenie praktyczne, które trwa ok 3 min. Każdy uczestnik przy instruktorze musi wykonać „ósemkę” (slalom pomiędzy dwoma oponami) a także przejechać mały nasyp i lekko wyprofilowany zakręt.

Dzięki takiemu dwu-etapowemu szkoleniu (szkolenie teoretyczne + praktyczne) nawet osoby które nigdy w życiu nie jeździły żadnym pojazdem mechanicznym – bez problemu poradzą sobie w jedzie na naszych quadach, wyposażonych w automatyczną skrzynie biegów.

 

Wypożyczalnia quadów Warszawa

Jeśli masz jakiekolwiek obawy, myślisz, że nie dasz sobie rady z obsługą czterokołowca, którego jeszcze nigdy nie prowadziłeś – możesz być spokojny. Wszystkie nasze maszyny zaopatrzone są w automatyczne skrzynie biegów, a szkolenie teoretyczne, którą świadczymy przed jazdą nie jest wliczane w czas jazdy quadem. Przed wjazdem na tor, nasz Instruktor pomoże Tobie w przejechaniu „ósemki” pomiędzy dwoma oponami i małej górki. Dzięki temu praktycznemu szkoleniu obydwoje jesteśmy pewni, iż bez obaw poradzisz sobie na torze, zaczynając od najprostszej trasy niebieskiej. Podczas godzinnego wypożyczenia zdążysz pokonać wszystkie nasze trasy i stwierdzisz, że ewentualne wcześniejsze obawy były niepotrzebne. Jeszcze przyjemniejsze jest spojrzenie na cennik – koszt wynajmu przy sześciu pojazdach to bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Dodatkowo nad Twoim bezpieczeństwem będzie czuwał Instruktor, który obserwuje jeżdżących na dodatkowym quadzie.