Jak przygotować się przed przyjazdem
 1. Każda osoba jeżdżąca na quadach musi mieć z sobą dowód tożsamości ze zdjęciem (najlepiej dowód osobisty) w celu podpisania regulaminu użytkowania toru i pojazdów. Osoby niepełnoletnie jeżdżą tylko i wyłącznie za pisemną zgodą pełnoletniego opiekuna (najlepiej rodzic podopiecznego).
 2. Wygodne ubranie dostosowane do warunków atmosferycznych – może się ono trochę zakurzyć lub ubłocić. Quady są dobrze obudowane jednakże w zależności od warunków na torze może się ono ubrudzić.
 3. Obuwie sportowe, zakrywające całą stopę
 4. Warto wziąć ze sobą okulary przeciwsłoneczne – nasze kaski są otwarte, dlatego też okulary będą dodatkowym zabezpieczeniem oczu, przed kurzem lub latającymi owadami
 5. Pełna trzeźwość obowiązkowa – w przypadku wątpliwości instruktor nie dopuści uczestnika do jazdy na quadzie.
 6. Warto wziąć ze sobą wodę. Jazda na naszym torze jest dosyć wyczerpująca.
 7. W okresie spray na komary i krem z filtrem przeciwsłonecznym.
 8. Prosimy o punktualne przybycie na tor. Potrzebujemy co najmniej 30 min na kwestie organizacyjne (przeczytanie i podpisanie regulaminu) oraz szkolenie. W przypadku spóźnienia się część Państwa czasu jazdy na quadach może być poświęcona na szkolenie. Ważne jest, aby wszyscy uczestnicy grup zorganizowanych pojawili punktualnie.
 9. Dojazd na tor – większość klientów wpisuje w wyszukiwarkę google „quadfun” -> wyznacz trasę i docierają pod sam tor. Więcej wskazówek dojazdu w zakładce kontakt / mapa

Najczęściej zadawane pytania:
 • Osób jeżdżących jest więcej niż quadów – co z osobami, które w danym czasie nie jeżdżą?

  Z nabytego doświadczenia, wiemy, iż 9 osobowa grupa wypożyczająca 5 quadów na 1,5h ma już serdecznie dosyć. Nasz tor jest wymagający, dlatego też w zawsze spotykamy się z opinią klientów, iż zmiany na quadach są wręcz wskazane, aby móc trochę odpocząć. Duża ilość zakrętów i górek sprawia, iż chętnie odpoczywacie na górce widokowej obserwując osoby jeżdżące na quadach. Częste zmiany osób jeżdżących sprawiają, iż na odpoczynek nie macie zbyt dużo czasu. Zaletą tej sytuacji są również mniejsze koszty wynajmu quadów.

 • Czy instruktaż teoretyczny wliczony jest w czas wynajmu quadów?

  Czas jest mierzony od momentu, gdy klient zacznie jeździć na quadzie (instruktarz praktyczny).

 • Czy można przedłużyć czas jazdy?

  W przypadku przedłużenia czasu jazdy na quadach jest to możliwe tylko wtedy, gdy pozwala na to następna rezerwacja.

 • Jakie dokumenty są wymagane?

  Dowód tożsamości ze zdjęciem. Przed jazdą na quadach klient zobowiązany jest do przeczytania i akceptacji regulaminu toru i wypożyczenia pojazdów.

 • Czy kaski są dodatkowo płatne?

  Nie. Każdy klient przed jazdą otrzymuje kominiarkę i kask, które to są już wliczone w cenę wynajmu. Obowiązkowa jest kominiarka. Klient może kupić ją na miejscu 10 zł/szt lub wziąć swoją.

 • Co się stanie w przypadku spóźnienia się?

  Potrzebujemy 30 min na kwestie organizacyjne i szkoleniowe. W przypadku spóźnienia się część szkolenia może odbywać się zarezerwowanym czasie jazdy na quadach.

 • Czy można dokonywać zmian w rezerwacji?

  Tak, lecz najpóźniej na 2 tygodnie przed zarezerwowaną datą jazdy na quadach.

 • Czy dzieci mogą jeździć na quadach?

  Młodzież w wieku od 16 lat za pisemną zgodą opiekuna (najlepiej rodzica).

  Młodzież/dzieci poniżej 16 lat nie mogą jeździć na quadach, nawet za pisemną zgodą rodziców. Producent quadów wyraźnie zaznaczył, iż tymi pojazdami mogą poruszać się osoby od 16 lat w pojedynkę. Jazda dwóch osób na quadzie jest zabroniona.

   

   

 • Czy wymagana jest zaliczka?

  W przypadku rezerwacji 1-2 quadów zaliczka nie jest wymagana. Wypożyczając  3 quady i więcej zaliczka jest wymagana – szczegóły podczas obligatoryjnej, telefonicznej rezerwacji quadów (rezerwacja kom. 795 144 333).

  W przypadku nie przyjechania na tor w zarezerwowanym terminie i czasie jazdy, zaliczka przepada (nie jest zwracana).

 • Czy można przełożyć rezerwację?

  Tylko w przypadku naprawdę bardzo złych warunków atmosferycznych (nawałnice, ulewy). Nasze quady poradzą sobie w każdych warunkach, także my zawsze jesteśmy.