Jeśli szukasz pomysłu na wieczór panieński, to w tym miejscu znajdziesz idealną propozycję. Przyjęło się, że to głównie panowie lubią poszaleć na quadach. Z doświadczenia jednak wiemy, że panie także uwielbiają pokonywać nawet najtrudniejsze trasy na tych maszynach. Taki wieczór panieński to więc świetny pomysł, by rozładować emocje i przeżyć niezwykłą przygodę. Goście naszego toru mogą liczyć na mnóstwo zabawy.

Szalony wieczór panieński, zorganizowany z pomocą Quad Fun, z pewnością zostanie na długo w pamięci każdej uczestniczki tak wyjątkowego spotkania. Jesteśmy pewni, że nawet panie, które dotychczas nie miały do czynienia z quadami, będą się doskonale bawiły.

Pomysł na wieczór panieński

W większości przypadków te ostatnie chwile przed ślubem panny młode i jej najbliższe koleżanki spędzają na imprezowaniu w klubach, jak i na innych miejskich rozrywkach. Czemu jednak nie oderwać się od utartych schematów i nie spróbować czegoś innego? Wieczór panieński na quadach w Quad Fun to możliwość wyboru jednego z kilku pakietów, jakie przygotowaliśmy dla gości.

Do dyspozycji uczestników imprezy są maszyny takie jak Honda TRX 250 cc Recon i CF Monto 520 cc 4×4. Są to pojazdy z automatyczną skrzynią biegów, dzięki czemu użytkownik w pełni skupia się na przyjemności z jazdy. Instruktorzy wielką uwagę poświęcają szkoleniu teoretycznemu i praktycznemu. Szkolenie teoretyczne trwa ok 20 minut i nie jest wliczane w czas jazdy. Dlatego też po takim szkoleniu, osoby, które nie miały styczności nawet z jazdą na rowerze, bezproblemowo będą wiedzieć jak poruszać się na naszych quadach. Samo szkolenie praktyczne jest szybkie – w 5 minut wyćwiczysz podstawy jazdy quadem pod czujnym okiem instruktora, tak aby nie mieć żadnych problemów z poruszaniem się na torze. Ponadto Instrukotrzy zawsze czuwają nad Waszym bezpieczeństwem podczas jazdy i po szkoleniu zawsze możecie liczyć na ich pomoc i pokonywać trasy o zróżnicowanej formie trudności.

Tych na naszym torze znajdziecie aż 4. Różnią się one nie tylko długością, ale i trudnością. Dzięki temu, jeśli któraś z uczestniczek wieczoru panieńskiego ma doświadczenie w zabawie na quadach, z pewnością będzie usatysfakcjonowana. Każda droga to nie tylko wyzwanie, ale i szansa na zobaczenie całego obszaru ze szczytu górki widokowej. Powierzchnia terenu, na jakim goście mogą jeździć na quadach, to aż 2,5 ha.

Dbamy o Wasze bezpieczeństwo na quadach

Jazda na quadach to doskonała rozrywka. Aby jednak zabawy przygotowane na wieczór panieński były bezpieczne, przyda się nadzór wykwalifikowanej ekipy. Korzystając z naszej oferty, masz pewność, że Ty, jak i goście imprezy będziecie pod opieką specjalistów, zawsze gotowych pomóc i dbających o zabezpieczenie uczestników. Ochrona głowy na quadzie jest najważniejsza, dlatego w cenę pakietów wchodzi wynajem kasków. Trasy zostały tak przygotowane, aby każdy mógł je pokonać. Oczywiście jeżeli nie chcesz wjeżdżać na poziom trudniejszy, zawsze możesz jeździć tymi trasami, na których czujesz się bezpiecznie.

Nasza oferta wieczorów panieńskich

W naszej ofercie znajdziesz kilka pakietów, dzięki którym będziesz mogła zorganizować idealny wieczór panieński. Pierwszy obejmuje tylko jazdę na quadach – zapewnia mnóstwo frajdy z pełną obsługą ze strony naszej ekipy. Ta opcja stanowi znakomity pomysł na zabawę w ostatni wieczór wolności panny młodej, gdy są zaplanowane również inne atrakcje. Jednocześnie ten pakiet jest najbardziej przystępny cenowo.

Drugi wariant to połączenie szaleństw na czterech kółkach i menu grillowego po głównej atrakcji. Wybierając tę opcję, rezerwuje się także stolik w altance w malowniczym miejscu, tuż nad wodą. To świetne miejsce, by podczas jedzenia dań z grilla i popijania napojów wyskokowych (dodatkowo płatnych), wymieniać się wrażeniami z toru. Ta opcja stanowi dobry pomysł na emocjonującą przygodę przed innymi zabawami wieczoru panieńskiego.

To jednak nie wszystko – kolejny pakiet zapewnia dodatkowe wrażenia! Wszystko dzięki wynajmowi deski wakeboardowej. Tym razem będziecie mogli poszaleć na wodzie, ślizgając się po jej tafli i wykonując najróżniejsze akrobacje. Ta opcja daje Wam możliwość zrobienia we własnym zakresie grilla. Na miejscu można się poopalać, pograć w siatkówkę, czy schłodzić się w wodzie.

Inne atrakcje w okolicy

Wciąż za mało wrażeń? Możesz też sprawdzić pozostałe pomysły na wieczór panieński, dostępne w okolicy. Wszystko dlatego, że nasz tor leży w bliskim sąsiedztwie innych atrakcji. Jeśli wiesz, że panna młoda zawsze chciała spróbować swoich sił z bronią palną – niedaleko ośrodka Quad Fun znajdziecie strzelnicę z ostrą amunicją. Ponadto blisko naszego toru mieści się klub jeździecki, a także pole do paintballa.

Spędź wieczór panieński na torze Quad Fun pod Warszawą!

Niezależnie od tego, jakie atrakcje planujecie na noc – zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Wieczór panieński zorganizowany we współpracy z Quad Fun to gwarancja znakomitej zabawy, szaleństwa na czterech kółkach i rozładowania negatywnych emocji, jakie często pojawiają się podczas organizacji wesela. Zapewniamy profesjonalną obsługę i pełne bezpieczeństwo.

Wieczór kawalerski
Wieczór kawalerski
Urodziny