Szukasz niecodziennej atrakcji? Sprawdź QUAD Fun!

Dużo zabawy z nutką rywalizacji to idealny przepis na wieczór kawalerski pod Warszawą. Możesz urządzić zawody ze swoimi znajomymi, pełen atrakcji rajd quadem po bezdrożach, aby sprawdzić swoje umiejętności w najtrudniejszych warunkach. Po wyścigu będzie czas, żeby przy grillu omówić wszystko to, co działo się na trasie. U nas wszyscy bawią się świetnie, niezależnie od wieku czy zainteresowań.

Planujesz wieczór kawalerski ?

Tylko u nas zrealizujesz pomysł na wieczór kawalerski z męską przygodą, którą uczestnicy zapamiętają na dłuuugo! Na bardzo dłuuugo! Z nami możesz być pewny niesamowitych, niezapomnianych wrażeń. Zapewniamy najlepsze atrakcje, które sprostają oczekiwaniom każdego.

Gwarantujemy najniższą cenę i możesz być pewien najwyższej jakości świadczonych usług, ponieważ bezpośrednio rozmawiasz z wykonawcą a nie z pośrednikiem. Ponadto nie ma limitu osób – możecie przyjechać w 2 osoby lub może Was być grupa 20 osób. Im większa grupa tym taniej.

Atrakcje na wieczór kawalerski Warszawa

Oferta WIECZÓR KAWALERSKI QUAD Fun to pomysł, który przypadnie do gustu nie tylko amatorom adrenaliny i mocnych wrażeń, ale również fanom spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z nami świetnie spędzisz czas. Zrelaksujesz się przed jednym z najważniejszych dni w swoim życiu. Nasze pomysły na wieczory kawalerskie do doskonała recepta na ograniczenie stresu związanego z organizacją ślubu. Dzięki nim złapiesz oddech i odpoczniesz, możesz być pewny, że podczas szalonej zabawy wszystkie troski i problemy, związane z weselem odejdą w zapomnienie. Nie martw się, profesjonalnie o to zadbamy!

Kawalerski w Warszawie

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do mieszkańców Warszawy. Przyjedź do nas i spędź niesamowity czas, w gronie swoich przyjaciół. Czekamy na Ciebie przy autostradzie A2, zaledwie 25 kilometrów od Warszawy. Wieczory kawalerskie na naszym torze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko wśród warszawiaków. Tu na profesjonalnym torze dla quadów o powierzchni 2,5 hektarach przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej grupy cztery trasy o różnym stopniu trudności. Są one dostępne dla każdego, nawet dla tych, którzy nigdy nie prowadzili pojazdu mechanicznego (automatyczna skrzynia biegów). Quady w połączeniu z wieczorem kawalerskim, a następnie grill w naszej altance + wakeboarding, to jeden z najlepszych sposobów na świętowanie tego wyjątkowego wydarzenia. Być może masz jakieś inne pomysły na atrakcje w przededniu ślubu – wieczór kawalerski na torze pod Warszawą z pewnością jest jednym z najlepszych. Gwarantujemy świetną zabawę, wiatr we włosach i mnóstwo adrenaliny – Twoją imprezę będzie się wspominać jeszcze długo podczas kolejnych rocznic ślubu.

Nasza propozycja to trzy super warianty w zależności od Waszego czasu i budżetu:
tylko QUADY
od 85zł/os.

(przy grupie 13 osób)

QUADY + GRILL
od 95 zł/os

+rachunek za alkohol i jedzenie podane do stołu

(przy grupie 10 osób)

QUADY + GRILL + WAKE
od 115 zł/os.

+ własny alkohol i jedzenie na grilla

(przy grupie 13 osób)

możliwy nocleg w namiotach

Jazda na super quadach to za mało?

Chcesz, żeby zorganizowany przez Ciebie wieczór kawalerski naprawdę przeszedł do historii? Zaskocz chłopaków imprezą wszechczasów quady + grill w naszej altanie i pływanie na wake! Bo co może być lepszego od zimnego piwa, doborowego towarzystwa i mięcha na ruszcie? Dodatkowo Pan młody będzie musiał zmierzyć się z pływaniem na wakebordingu, co gwarantuje dużo uciechy pozostałym obserwatorom!

Także zespół QUAD Fun oferuje dalszą integrację po quadach: Możecie skorzystać z 5 opcji:

 1. tylko jazda na quadach i później sami sobie organizujecie atrakcje
 2. quady + strzelnica
 3. quady + grill w altance (alkohol i jedzenie podawane jest Wam do stołu)
 4. quady + grill + wakeboard (własny alkohol i jedzenie), ewentualny nocleg w namiotach
 5. quady + kajaki + grill + nocleg w domkach

Uwaga: Ze względu spożywanie alkoholu imprezy grillowe są organizowane po zakończeniu jazdy.

Jeszcze nie zdecydowany QUAD Fun to:

 • największy tor quadowy w okolicach Warszawy – 2,5 ha powierzchni
 • 4 profesjonalnie przygotowane tory jazdy o różnym poziomie trudności,
 • nowe quady marek, takich jak Honda i CF Moto,
 • profesjonalny instruktarz, dzięki któremu nawet niedoświadczeni uczestnicy będą mogli wziąć udział w zabawie (automatyczna skrzynia biegów)
 • bezpieczeństwo – porządny (bezpłatny) instruktarz
 • Instruktor czuwa nad Waszym bezpieczeństwem z górki widokowej
 • dogodna lokalizacja (30 min od Warszawy, przy autostradzie A2)

Pomysł na wieczór kawalerski Warszawa

Jeśli wysoko cenisz sobie fantazję i nie chciałbyś rezygnować z możliwości, jakie daje organizacja wieczoru kawalerskiego – jedynej w swoim rodzaju imprezy przed ślubem, koniecznie rozważ naszą ofertę. Wynajem quadów i tras przeznaczonych jedynie dla zaproszonych przez Ciebie kolegów to jedna z największych atrakcji, jakie można zapewnić całej ekipie żegnającej razem z Tobą etap życia pełnego wolności i swobody. Nasz pomysł na tę imprezę należy do bardziej oryginalnych sposobów dostępnych dla mieszkańców całej warszawskiej aglomeracji.

 

Zastanawiasz się jak dotrzeć do nas na tor, mamy dla Ciebie kilka możliwości -> TRANSPORT NA TOR

Często zadawane pytania:
 • Osób jeżdżących jest więcej niż quadów – co z osobami, które w danym czasie nie jeżdżą?

  Z nabytego doświadczenia, wiemy, iż 9 osobowa grupa wypożyczająca 5 quadów na 1,5h ma już serdecznie dosyć. Nasz tor jest wymagający, dlatego też w większości spotykamy się z opinią klientów, iż zmiany na quadach są bardzo wskazane, aby móc trochę odpocząć. Duża ilość zakrętów i górek sprawia, iż chętnie odpoczywacie na górce widokowej obserwując osoby jeżdżące na quadach. Częste zmiany osób jeżdżących sprawiają, iż na odpoczynek nie macie zbyt dużo czasu. Zaletą tej sytuacji są również mniejsze koszty wynajmu quadów.

 • Czy instruktaż teoretyczny wliczony jest w czas wynajmu quadów?

  Nie. Czas jest mierzony od momentu, gdy klient zacznie jeździć na quadzie (instruktarz praktyczny).

 • Czy można przedłużyć czas jazdy?

  W przypadku przedłużenia czasu jazdy na quadach jest to możliwe tylko wtedy, gdy pozwala na to następna rezerwacja.

 • Jakie dokumenty są wymagane?

  Dowód tożsamości ze zdjęciem. Przed jazdą na quadach klient zobowiązany jest do przeczytania i akceptacji regulaminu toru i wypożyczenia pojazdów.

 • Czy kaski są dodatkowo płatne?

  Nie. Każdy klient przed jazdą otrzymuje kominiarkę i kask, które to są już wliczone w cenę wynajmu. Obowiązkowa jest kominiarka. Klient może kupić ją na miejscu 10 zł/szt lub wziąć swoją.

 • Jak należy się ubrać na tor?

  Ubranie należy dostosować do panujących warunków atmosferycznych. Pamiętajmy, iż możemy się ubłocić lub ukurzyć, dlatego też warto mieć ze sobą buty i ubranie na późniejsze przebranie się. Jazda w obuwiu odkrywającym stopy jest zabroniona, dlatego też proszę pamiętać o adekwatnym obuwiu.

 • Co warto z sobą wziąć na tor?

  Wodę, napój; rękawiczki; spray na komary. Zaleca się wzięcie okularów ochronnych/przeciwsłonecznych, które zakładamy pod kask w celu ochrony oczy przed kurzem lub owadami podczas jazdy.