13 maja 2020

Zorganizujemy wieczór kawalerski za Ciebie

Przygotowanie wieczoru kawalerskiego wbrew pozorom sprawia trochę problemów. Wiele oczywiście zależy od tego, jaki jest pomysł na tę imprezę. W Warszawie znajdziesz wiele opcji. Można iść najłatwiejszą drogą – wyjść do klubu, pubu czy na mecz. Jeśli jednak ma być to zabawa, która na długo pozostanie w pamięci Pana Młodego, jak i jego znajomych, warto wybrać bardziej unikatową rozrywkę. W tym zaś pomoże Quad Fun.

Jeśli do tej pory nie pomyślałeś o tym, że na wieczór kawalerski świetny pomysł stanowią jazda na quadach, w takim razie najwyższy czas, byś wziął to pod rozwagę! Czemu? Przede wszystkim to mnóstwo zabawy i emocji – siła tych maszyn, możliwość spędzenia czasu poza Warszawą na wolnym powietrzu, a do tego małe afterparty… Tak w skrócie można ująć to, co czeka na imprezowiczów na naszych torach. A to zdecydowanie nie wszystko! Organizacja wieczoru kawalerskiego z Quad Fun jest niezwykle prosta! Dbamy bowiem o to, aby nasi goście mogli skupić się przede wszystkim na zabawie. Sprawdź i przekonaj się o tym sam!

Do dyspozycji masz kilka pakietów

Przygotowana oferta przewiduje obsługę różnych imprez. Organizujemy zabawy dla firmowych zespołów, ale i wieczory kawalerskie. Widzimy, jak rośnie zapotrzebowanie na to, by spędzić ten czas w wyjątkowy sposób. Dlatego zadbaliśmy o to, by uczestnicy spotkania mogli nie tylko poszaleć na quadach – zapewniamy także szereg innych rozrywek. Wszystko zależy od pakietu, jaki wybierzecie. Tych jest aż 5 i obejmują:

  • tylko jazdę na quadach,
  • jazdę na quadach i wizytę na strzelnicy,
  • rajd na quadach i grill w altance (my zapewniamy wyżywienie),
  • quadowe szaleństwo, po którym jest jeszcze więcej zabawy na wakeboardzie i grill (tym razem wyżywienie we własnym zakresie), po wszystkim możliwy jest nocleg w namiotach,
  • jazda na quadach, kajaki, dania z grilla i nocowanie w domkach.

Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci dobrać najlepsze opcje

Jak sam widzisz, istnieje mnóstwo opcji, jakie oferuje wizyta w Quad Fun. Cena zależy od tego, jak wielu będzie gości. Oczywiście – nic nie stoi na przeszkodzie, by był to sam Pan Młody i drużba, ale zdarzają się i wieczory kawalerskie na 20 osób! Niezależnie od tego, jak dużo Was będzie – wystarczy skontaktować się z nami. Pomożemy wybrać najlepszą opcję, by zapewnić maksimum rozrywki. Zadbamy o to, by organizacja była w pełni kompletna.

Gwarantujemy, że w Warszawie trudno znaleźć równie emocjonujące pomysły na wieczór kawalerski. Jednocześnie zapewniamy, że wszystko, co przeżyjecie u nas, na długo pozostanie w Waszej pamięci!