11 maja 2020

Quady alternatywą do innych atrakcji

Przyszli Młodzi Panowie lub, wedle tradycji, ich drużbowie, zajmując się organizacją wieczoru kawalerskiego, mają do dyspozycji wiele różnych atrakcji. Do najczęstszych schematów należą:

  • clubbing,
  • wyjście na galę boksu/MMA,
  • prywatka,
  • wizyta w klubie ze striptizem.

Stale rozwijająca się branża rozrywkowa dostarcza jednak coraz więcej sposobów na zabawę w ten wyjątkowy dla mężczyzny dzień. Tym bardziej w Warszawie, gdzie różne firmy prześcigają się w swoich propozycjach.

Pomyśl, co by było, gdybyś zorganizował wieczór kawalerski pełen emocji, a jednocześnie na wolnym powietrzu… Brzmi nieźle, prawda? Dodaj do tego cztery koła i ryczące silniki, a także 5 torów o sporym zróżnicowaniu trudności… w ten sposób zyskujesz świetny patent na kawalerski. Postaw na tor quadowy  firmy Quad Fun!

Myślisz, że to nie może się udać? Pozwól zatem, że spróbujemy Cię przekonać, iż quady stanowią świetną alternatywę dla innych pomysłów na wieczór kawalerski. Dostarczają wiele atrakcji i silnych doznań!

Ekstremalna rozrywka

Jazda na quadzie to mnóstwo zabawy. Jego konstrukcja pozwala Ci w pełni poczuć prędkość, jak i siłę, jaką ma on w sobie. Zaprezentuje Ci ją w momencie, gdy będzie wjeżdżać się na kolejny podjazd, lub jeżdżąc po stromej bandzie zakrętu. Już pierwsze chwile na quadzie dostarczają wiele emocji. Nie daj się zwieść – zabawie tej towarzyszy też sporo wysiłku. Jednak kiedy już opanujesz maszynę – przekonasz się, że nic lepszego tego dnia nie mogło się wydarzyć!

Jazda na quadach to atrakcja, która dostarcza mnóstwo emocji. Jednocześnie pewien wysiłek, który musisz włożyć, by się utrzymać na maszynie, umożliwia rozładowanie negatywnej energii, wiążącej się ze stresem, jaki zawsze pojawia się przed ślubem. Taka odskocznia pozwala skutecznie oderwać się i zapomnieć na chwilę o tym, co ma nadejść.

Organizacja kawalerskiego? Zostaw to nam!

Z drugiej strony, wybierając atrakcje dostarczane przez Quad Fun, macie do wyboru nie tylko jazdę na quadach. Jeden z proponowanych pakietów daje możliwość skorzystania także z wakeboardu! Dodatkowo udostępniamy gościom grilla, więc w jednym miejscu można zorganizować cały wieczór kawalerski!

To dopiero jeden z pakietów. Sprawdź też inne, dostępne na naszej stronie. Kiedy już wybierzesz interesującą Cię opcję – zadzwoń. Zadbamy o to, by kompleksowo przygotować całą imprezę!

Jednakże jeżeli chcecie, zarówno quady i clubbing można połączyć! Przyjeżdżacie do nas w południe, jeździcie na quadach, później pływacie na wakebordingu i w między czasie grillujecie i „zaprawiacie się” przed wieczornymi atrakcjami w Warszawie. Wszyscy mogą spożywać alkohol, wystarczy, iż wynajmiecie busa z kierowcą, który przywiezie Was do nas i odwiezie wieczorem do Warszawy.