6 października 2020

Aktywne pomysły na wieczór kawalerski

Na niemal każdego mężczyznę w końcu przychodzi ten moment, gdy jako Pan Młody staje na ślubnym kobiercu i przysięga wybrance swojego serca dozgonną miłość i wierność. Nie da się ukryć – w tym momencie w życiu zmienia się naprawdę wiele. Koniec pewnych szaleństw, trzeba być bardziej odpowiedzialnym… nim jednak ta chwila nadejdzie, mężczyźni mają jeszcze jedno, małe-wielkie święto – wieczór kawalerski.

Impreza ta może mieć odmienny charakter. Jedni tradycyjnie – udają się do klubu go-go, gdzie muszą walczyć z pokusą i najsilniejszymi instynktami, inni – spotykają się przy alkoholu, wspominając najbarwniejsze chwile w życiu kawalera. Po co jednak wspominać? Lepiej stworzyć nowe momenty, warte zapamiętania! Wystarczy dobry pomysł na kawalerski! W Warszawie można zorganizować ostatni wieczór wolności jako aktywną imprezę, różniącą się od typowych wypadów z przyjaciółmi. Jakie pomysły na kawalerski warto wziąć pod uwagę? Sprawdź!

Szaleństwa na czterech kółkach

Mężczyźni, niezależnie od wieku, zawsze mają w sobie coś z chłopca. Nie ma zatem lepszej opcji, niż wskoczyć na quada i poczuć pod sobą stalowego rumaka, którego mruk rodzi ciarki na całym ciele. Prędkość, wyzwania na torze, a do tego przyjacielska rywalizacja… To znakomity pomysł na wieczór kawalerski! Ważne tylko, by wybrać odpowiednie miejsce.
Stawiając na ofertę Quad Fun macie szansę zmagać się na 1 z 4 tras o różnej trudności. Jeśli wcześniej nikt z Was nie siedział na quadzie – instruktorzy zapewnią odpowiednie szkolenie. Do tego uczestnicy zabawy otrzymują kask, więc Pan Młody i jego kumple dożyją do końca i to z kompletem zębów. Do wyboru jest kilka różnych opcji, jakie przygotowaliśmy na wieczory kawalerskie:

  • sama jazda na quadach,
  • jazda na quadach i „afterek” z alkoholem, a także grillowym menu w naszej altance (do godz. 21),
  • jazda na quadach, szaleństwa na wakeboardzie i wynajem altanki do samodzielnego grillowania z własnymi napojami wyskokowymi do wieczora lub przez całą noc.

Drużynowa rywalizacja z farbą

Inną, atrakcyjną opcją, by aktywnie spędzić wieczór kawalerski w Warszawie lub jej okolicach jest paintball. Jeśli grupa liczy co najmniej 6 osób, można rozkręcić już małą imprezę, podczas której będziecie mogli rywalizować między sobą o to, kto lepiej sprawdza się w „boju”. Dobrze przygotowany plac, przeszkody, osłony… to pozwala stosować różne taktyki. „Walka” sprawia, że adrenalina buzuje, jak nigdy, dlatego to jedna z atrakcyjniejszych form spędzenia ostatnich chwil przed zaobrączkowaniem.

W pobliżu torów Quad Fun znajduje się też pole, gdzie wraz z Panem Młodym chwycicie za markery i będziecie mogli stoczyć niejedną bitwę. Warto jednak pamiętać o wszelkich środkach bezpieczeństwa, a przede wszystkim – nie ściągać kasku!

Kawalerski z bronią w ręku

Który facet nie chciałby spróbować przynajmniej raz w życiu dzierżyć prawdziwej broni? Wizyta na strzelnicy to doskonały pomysł na kawalerski. Seria z Kałasznikowa? Salwa ze strzelby? Czy też strzelanie do celu z legendy broni krótkich – colta 1911 kaliber 45? Do tego zapach prochu… To jedna z najbardziej męskich rozrywek i nic dziwnego, że świadkowie często zabierają Panów Młodych na strzelnice, gdzie bez problemu, mogą wynająć stanowisko i strzelać do celu.

Korzystając z usług Quad Fun macie szansę zyskać atrakcyjny rabat na wejście na strzelnicę, gdzie czeka na grupy kawalerskie wybór różnych broni i stanowisk. Taki wypad może być atrakcyjnym dodatkiem do jazdy na quadach, jak i znakomitą zabawą przed wyjściem do lokalu, gdzie będziecie święcić resztę wieczoru kawalerskiego.

Aktywne wieczory kawalerskie – szaleństwo i zabawa!

Powyższe opcje oczywiście nie wyczerpują puli szans na to, jak przeżyć te ostatnie chwile życia kawalera. Nauki driftu, rozwiązywanie zagadek w escape roomie, skoki na bungee i wiele innych atrakcji tylko czekają na Panów Młodych i bawiących się z nimi gości.

Jeśli jesteś świadkiem – masz multum możliwości. Spraw, by ta impreza była naprawdę niezapomniana i jeszcze po latach, na samo wspomnienie, wywoływała u Młodego uśmiech.