20 października 2020

Prawdziwe męskie atrakcje na kawalerski

Kiedy zbliża się ślub, przed nim panowie mają szansę przeżyć jeszcze chwilę swobody – na wieczorze kawalerskim. Pomysłów na taką imprezę nie brakuje. Kiedy jedni stawiają na sztampę, jak lokale go-go, inni świadkowie (bo to w końcu ich misja, by pan młody ostatni wieczór wolności przeżył wyjątkowo) podchodzą do swojego zadania bardzo ambitnie. Szukają męskich atrakcji, jakie sprawią, że wieczór kawalerski będzie naprawdę godny zapamiętania, a nawet ekstremalny.

Jak sprawić, by przyjaciel, Pan Młody, nigdy nie zapomniał tych kilku godzin i wyszumiał się w ich trakcie za wszystkie czasy? Nie… nie polecamy rozrywek z kategorii „Kac Vegas”. Są dużo lepsze pomysły na wieczór kawalerski, a przy tym bezpieczniejsze! Jeśli więc jesteś ciekaw, jak możesz zorganizować taką imprezę – przeczytaj poniższy tekst. Z pewnością znajdziesz tu wiele inspiracji!

Wieczór kawalerski w klimacie kasyna

Prosty, acz bardzo skuteczny przepis na męski wieczór we własnym gronie. Tylko najbliżsi kumple, dobra whisky, cygara, a do tego klimatyczna muzyka w tle, stolik na środku pomieszczenia, tuż pod lampą… i karty.

Poker to znakomity sposób na męską rywalizację na wysokim poziomie. Odrobina adrenaliny, doborowe towarzystwo, wyśmienite trunki i nieco ryzyka.

Istnieje jednak pewne „ale”. By zorganizować wieczór kawalerski w klimacie pokera, nie możecie grać na pieniądze. Takie są zarządzenia prawne w Polsce – sam poker jest grą hazardową, ale dozwoloną dla osób prywatnych, jeśli nie otrzymują korzyści majątkowych… co nie stanowi nawet specjalnie wady. Przynajmniej po przegranej nikt nie będzie miał do nikogo żalu, a tu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, prawda? Ostatnie, czego byście chcieli, to pretensje do Pana Młodego, że Was ograł w karty!

Kawalerski na stalowym rumaku

Inną, doskonałą opcją na ekstremalny wieczór kawalerski, jest wypad na quady. Ryczące maszyny, prędkość, fale błota, rozbijanego pod kołami stalowych rumaków… czy to nie brzmi jak przepis na znakomitą zabawę? Wybierając pomysły na wieczór kawalerski w Quad Fun możecie liczyć na:

  • wsparcie ze strony profesjonalistów,
  • szkolenie z zakresu jazdy na quadzie,
  • jazdę po kilku torach, zróżnicowanych pod względem trudności,
  • dodatkowe atrakcje (w zależności od wybranego pakietu: grillowanie, pływanie na wakeboardzie),
  • całą masę dobrej zabawy!

W znajdującym się pod Warszawą ośrodku macie szansę poszaleć na czterech kółkach. Obsługujemy nawet większe imprezy kawalerskie, proponując także menu grillowe i coś na rozluźnienie atmosfery. Zapraszamy więc do przejrzenia naszych propozycji dla przyszłego Pana Młodego i jego gości – gwarantujemy, że nasze usługi to zdecydowanie jedna z najlepszych opcji, dostarczająca męskiej rozrywki!

Degustacja piwa w browarze

To coś dla miłośników złotego trunku. Choć coraz częściej w sklepach można znaleźć piwa z regionalnych browarów i kraftowe, to zdecydowanie alkohol ten najlepiej smakuje prosto z kadzi. Wizyta w lokalnym browarze, który do tego prowadzi restaurację, to znakomity pomysł na spędzenie wieczoru kawalerskiego, tym bardziej, jeśli pan młody gustuje w oryginalnych piwach.
Często w takich miejscach dostępne jest również męskie menu – steaki wołowe, szaszłyki, pieczenie, a do tego wybór najróżniejszych piw, jasnych i ciemnych, pszenicznych i z innych zbóż… Czy można wyobrazić sobie lepszy pomysł na ostatni wieczór kawalerskiej swobody?

Spróbujcie też innych zabaw!

To naturalnie nie wszystko. Mężczyźni uwielbiają rywalizację, więc świetnym sposobem na urozmaicenie imprezy kawalerskiej jest spotkanie na polu paintballowym w większym gronie, gdzie adrenalina aż buzuje. Z drugiej strony – dobry pomysł stanowi również wizyta na strzelnicy. Jeśli natomiast wieczór kawalerski miałby trwać kilka dni – wyjazd na kajaki lub na trekking w góry stanowią rewelacyjną alternatywę. Trochę czasu z dala od cywilizacji pozwala podreperować siły, a jednocześnie – lepiej przygotować się do tego wielkiego dnia!