3 listopada 2020

Gdzie najlepiej zorganizować wieczór kawalerski w Warszawie?

Kiedy zbliża się ostatni wieczór wolności przyszłego Pana Młodego – warto zadbać o to, by była to impreza, jaka na zawsze pozostanie w jego pamięci. Świadkowie, na których ciąży ten obowiązek, często zastanawiają się, jak przygotować wieczór kawalerski, by ich przyjaciel mógł się wyszumieć i tym samym – być w pełni gotowym do dorosłego życia, tym razem już we dwoje.

Iść za zainteresowaniami pana młodego? Pójść w pozornie bezpieczne, tradycyjne sposoby przygotowania takiej imprezy? Czy może wybrać coś mniej typowego? Poniżej przedstawiamy kilka opcji, jakie stoją przed organizatorami wieczorów kawalerskich. Jeśli i Ty szukasz inspiracji, jak zorganizować w Warszawie ostatnie chwile swobody kumpla, który wybrał Cię na świadka – przeczytaj ten artykuł.

Lokal go-go – warto czy nie?

Lokale ze striptizem oferują wiele możliwości, jeśli chodzi o imprezy kawalerskie. Erotyczny taniec, nagość, dobre alkohole, klimatyczna muzyka – z pewnością właśnie tak setki mężczyzn wyobraża sobie naprawdę męski wieczór kawalerski. Jeśli do tego dojdzie grupa kumpli – czego chcieć więcej?

Z jednej strony – faktycznie, wielu panów odnajduje przyjemność w spędzaniu czasu w taki sposób. Jednak takie imprezy, jeśli Pan Młody chce dochować wierności swojej wybrance, często są dla niego pewną udręką. Jeśli nawet oprze się pokusie, to po takiej imprezie ciężko powiedzieć, że przyszły małżonek jest rozładowany… raczej będzie napięty, jak cięciwa. Jako świadek – postaw się w jego sytuacji i pomyśl, jak byś się czuł po uwodzącym, obiecującym tańcu obcej kobiety, kiedy z drugą zaraz masz się żenić?

Impreza na polu paintballowym

Dużo bezpieczniejszą alternatywą dla przyszłego Pana Młodego na wieczór kawalerski jest wizyta z kumplami na polu paintballowym. W takim miejscu czeka na Was przede wszystkim duch rywalizacji – dzielicie się na dwie osobne drużyny, dostajecie do ręki markery, na głowy maski… i całe pole, na którym ścieracie się w wojnie na kulki z farbą.

Paintball to sporo adrenaliny i możliwość wyżycia się. Warto jednak dbać o swoje bezpieczeństwo – mimo wszystko w takich warunkach nie trudno o kontuzję. Wystarczy się potknąć, w nieodpowiednim momencie, choćby na chwilę unieść kask… i nieszczęście gotowe. Niemniej jednak są to rzadkie sytuacje – należy zachować rozsądek i uwagę, by nie zrobić sobie krzywdy.
Zabawa na polu paintballowym to znakomity wstęp do ostatniego wieczoru wolności. W przypadku gdy lubicie spędzać czas na świeżym powietrzu to paintball można połączyć z jazda na quadach. Później można zorganizować grilla czy ognisko, albo po prostu udać się do ulubionego pubu i dalej świętować wraz z Panem Młodym.

Wieczór kawalerski na quadach

Jeśli lubicie natomiast naprawdę ekstremalne zabawy – wybierzcie się na tor z quadami od Quad Fun. Co na Was tutaj czeka? Przede wszystkim doskonała zabawa. Macie szansę poczuć moc tych niezwykłych maszyn – wspinając się na nich na strome wzniesienia, jak i zjeżdżając po ich drugiej stronie z „żołądkiem w gardle”. Jazda na quadach to wyzwanie, trochę szaleństwa oraz prawdziwie męska rozrywka.

Wybierając nasze propozycje, jakie przewidzieliśmy na wieczory kawalerskie dla Klientów z Warszawy i nie tylko, zyskujecie:

  • jazdę na quadach takich marek jak Honda czy CF Monto po 4 zróżnicowanych pod względem trudności trasach,
  • opcję wynajmu altanki z menu grillowym,
  • opcję wynajmu altanki, pływania na wakeboardzie oraz samodzielnemu grillowaniu
  • szkolenia i wsparcie profesjonalistów,

Dzięki temu, że będziecie cały czas pod czujnym okiem zawodowców, macie zagwarantowane bezpieczeństwo. Ostrzegamy jednak! Jazda na quadach bywa uzależniająca!

Zaskocz pana młodego!

Powyżej zaprezentowaliśmy Ci kilka możliwości, jakie stoją przed Tobą, jako świadkiem Pana Młodego. Wieczór kawalerski to powinna być impreza, jaka faktycznie pozwoli mu odreagować, odstresować się (wszak organizacja wesela to nie przelewki!), a także poczuć tę wolność. Choć to przysłowiowy ostatni wieczór swobody, to później zdecydowanie będzie mniej szans na takie imprezy. Zadbaj więc o to, by przyszły Pan Młody zapamiętał go na długo!