1 maja 2020

Jaką atrakcje wybrać na wieczór kawalerski?

Mówi się, że wieczór kawalerski to ostatni moment wolności przyszłego Pana Młodego. Dlatego przez te kilka-kilkanaście godzin warto zabawić się tak, jak już dawno nie miało się okazji! Tym bardziej że po zaślubinach kolejna taka szansa może nie powtórzyć się przez dłuższy czas. Warszawa oferuje morze możliwości, jeśli chodzi o organizację różnych zabaw. Jakie atrakcje jednak są warte uwagi?

Z tego artykułu dowiesz się więcej o tym, jak można spędzić wieczór kawalerski w stolicy. Przekonasz się też, jaki pomysł na to wyjątkowe święto męskiej wolności jest najlepszy. Zapraszamy do lektury!

Klub nocny? To już było!

Lokale ze striptizem to chyba jeden z najczęstszych kierunków grup znajomych, którzy chcą uczcić ostatnie chwile przyjaciela bez obrączki. Muzyka, alkohol, pokazy tańca… Dla wielu z pewnością to wymarzony sposób na to, jak zabawić się w męskim gronie. Z drugiej strony – to trochę sztampowe rozwiązanie na wieczór kawalerski.

Paintball – czy warto?

Rywalizacja, mierzenie się z własnymi słabościami, jak i dobra zabawa – dla wielu panów właśnie tak wygląda idealny sposób na spędzenie tych ostatnich chwil wolności. Sporty ekstremalne pod postacią paintballu dostarczają wiele emocji. Jednak jest jeden zasadniczy problem – by rzeczywiście czerpać z nich radość, potrzebna jest większa grupa. Tymczasem wiele wieczorów kawalerskich odbywa się w gronie najlepszych przyjaciół, których liczba niekoniecznie musi być duża. Z drugiej strony… oberwanie kulką paintballową to średnia przyjemność. Szczególnie jeśli ta przypadkowo dostanie się np. pod kask, zapewniając siniaka na szyi lub twarzy, albo – co gorsza – wybijając zęba. To zaś najgorsze scenariusze poprzedzające dzień ślubu.

Quady, czyli kawalerski z mnóstwem radochy!

Dużo bardziej emocjonująca i, mimo wszystko, mniej niebezpieczna jest wyprawa na tor quadowy. To świetny pomysł na wieczór kawalerski, tym bardziej że pod Warszawą znajdziesz naszą firmę! Co więcej, mamy ciekawą ofertę na to wyjątkowe męskie święto. Goście Quad Fun mogą przeżyć niezapomniane emocje, jeżdżąc po jednym z 5 torów. Od nich zależy, czy wolą większe wyzwania, czy raczej chcą spróbować swoich sił na markowym quadzie.

Wbrew pozorom jazda na quadach jest bezpiecznym pomysłem, aczkolwiek tylko wtedy gdy są spełnione podstawowe zasady bezpieczeństwa:

  • jazda w absolutnej trzeźwości
  • kask podczas jazdy
  • szkolenie teoretyczne z terenu na, którym się jeździ prowadzone przez doświadczonego Instruktora – gdzie zaczynają i kończą się trasy; co może stać się niebezpiecznego podczas jazdy
  • szkolenie teoretyczne z obsługi quada – jak prawidłowo jeździć na quadzie
  • szkolenie praktyczne z jazdy quadem, przed wjazdem na tor („osemka” , próbny nasyp)
  • oswajanie się z jazdą na quadzie zaczynając od trasy najprostszej
  • opieka Instruktora podczas jazdy klientów na torze

Spełnienie w/w zasad bezpieczeństwa zawsze są podstawą na naszym torze Quad Fun.

Podsumowanie

Jazda quadem to jednak nie wszystko. Goście, w zależności od wybranego wariantu, mogą liczyć m.in. na:

  • grilla z pełną obsługą,
  • dobry alkohol (po zakończeniu jazdy),
  • nocleg w namiotach lub domkach.

Zainteresowany? W takim razie wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej o przygotowanej przez nas ofercie!