4 maja 2020

Quady pomysłem na wieczór kawalerski

Dla wielu osób dobry pomysł na imprezę, jaką jest wieczór kawalerski, stanowi wyjście do klubu lub np. wyprawa na galę boksu. Niby ciekawie, jednak czy gwarantuje to odpowiednie emocje i „wyszumienie się”? Są dużo ciekawsze metody. Do zdecydowanie najatrakcyjniejszych pomysłów należy odwiedzenie toru quadowego!

Czemu warto rozważyć tę formę rozrywki jako idealny sposób na wieczór kawalerski? Tego dowiesz się z poniższego tekstu. Przeczytaj go, a sam przekonasz się, że nie ma lepszego miejsca na spędzenie ostatnich godzin wolności niż tor firmy Quad Fun!

Przede wszystkim – doskonała zabawa i odstresowanie!

Quady to ekstremalny sposób na zabawę. W naszej ofercie dostępnych jest aż 5 torów o różnej trudności, dzięki czemu każdy może wybrać ten, który odpowiada jego umiejętnościom, jak i oczekiwaniom. Tutaj będziesz mknąć po wzgórzach, wjeżdżać w wyprofilowane zakręty 90 i 180 stopni i poczuć działająca się odśrodkową, która utrzymywać będzie Ciebie i pojazd na skośnej bandzie zakrętu….a jak popada to robi się ślisko i grząsko. Ktoś mógłby powiedzieć, że to dziecinne… ale zdecydowanie przynosi mnóstwo radochy!

Najważniejszy pozostaje fakt, że ekstremalne przeżycia, jakich doznasz na tym czterokołowym pojeździe, pomogą Ci oderwać się od rzeczywistości. Organizacja wesela to zawsze sporo stresu. Tymczasem mając pod sobą takiego „rumaka”, możesz odreagować i wyładować zbędne emocje. Jest to więc świetny sposób na całkowite wyszumienie się!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Czy quady są niebezpieczne? Jazda na nich to rodzaj aktywności wpisującej się w sporty ekstremalne. Klucz jednak stanowi odpowiedni instruktaż, jak i piecza ze strony specjalistów. My zaś naszych gości nie pozostawiamy samym sobie. Stale trzymamy rękę na pulsie, uważnie obserwując Wasze zabawy, kiedy pędzicie po torach. Jesteśmy pewni, że z naszą pomocą, jak i szczyptą zdrowego rozsądku będziecie całkowicie bezpieczni.

Quady to nie wszystko!

Zabawa na quadach w końcu zmęczy każdego. Po takiej atrakcji na naszym torze można zorganizować afterparty. Grill, a do tego dobre trunki będą znakomitym sposobem na przeżywanie wszystkich emocji, jakich dostarczył cały wieczór kawalerski. Wciąż za mało? Co w takim razie powiesz na:

  • pływanie na wakeboardingu,
  • nocleg pod namiotem lub w domkach?

To kolejne możliwości, jakie czekają na gości. Od Was zależy, jaki wariant imprezy wybierzecie. Już teraz zapraszamy do przejrzenia wszystkich opcji, jakie przewidzieliśmy na ostatnie godziny wolności Pana Młodego. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia, jak i możliwość odreagowania przed jednym z najważniejszych dni w życiu!