28 lipca 2022

Ekstremalne atrakcje na wieczór panieński

Organizacja wieczoru panieńskiego to duże wyzwanie. W końcu trzeba dostarczyć maksymalnej rozrywki pannie młodej, która właśnie rozpoczyna nowy etap w życiu. Ten dzień ma przejść do historii, dlatego nie może na nim zabraknąć ekstremalnych wrażeń. A może jazda quadem w Warszawie? To tylko jeden z szalonych sposobów na uczczenie zamążpójścia bliskiej osoby. Sprawdź najlepsze pomysły na wieczór panieński od QuadFun!

 

Jakie atrakcje sprawdzą się na wieczór panieński?

Organizujesz wieczór panieński i poszukujesz atrakcji pełnych ekstremalnych wrażeń i adrenaliny? Quady sprawdzą się tu idealnie, tym bardziej że w naszej ofercie znajdziesz trzy różne pakiety dedykowane wieczorom panieńskim.

Quady w Warszawie i okolicach to doskonały sposób na panieński z jeszcze jednego powodu. Wieczór panieński trwa całą noc, więc możesz połączyć różne formy rozrywki, sprawiając, że przeżyjesz ze swoimi przyjaciółkami niezwykłe chwile. Niedaleko naszego toru quadowego jest paintball, strzelnica i klub jeździecki. Sprawdź nasze pakiety atrakcji na panieński, a na pewno znajdziesz propozycję idealną dla siebie!

Panieński na quadach – atrakcja pełna wrażeń

Wyobraź sobie rozległy teren o powierzchni 2,5 ha (największy tor quadowy w okolicach Warszawy), 4 trasy o różnym poziomie trudności i markowe quady. Brzmi ciekawie? I tak właśnie jest! Sprawdź, ile jesteś w stanie wycisnąć z naszych maszyn i poznaj smak prawdziwej adrenaliny. Wieczór panieński na quadach to atrakcja, która zachwyci pannę młodą i wszystkie uczestniczki imprezy. Nie musisz też obawiać się o bezpieczeństwo:

  • przeprowadzamy obowiązkowe szkolenie teoretyczne (ok. 20 min) i praktyczne (ok. 5 min),
  • opieka wykwalifikowanej ekipy podczas całego wydarzenia,
  • kaski na głowę w cenie pakietów,
  • zawsze zaczynasz od najłatwiejszej trasy.

Przygoda na quadach na pewno rozluźni pannę młodą i doda jej energii do ślubnych przygotowań. A to dopiero pierwszy z naszych pakietów…

Grill lub ognisko z nutką adrenaliny

W QuadFun wiemy, co znaczy dobra zabawa. Dowód? Poza jazdą na quadach przygotowaliśmy też inne propozycje na spędzenie czasu podczas wieczoru panieńskiego. Drugi pakiet atrakcji obejmuje nie tylko quady, ale też grilla w altance nad samą wodą. Po szaleństwach na czterech kółkach Twoje towarzyszki na pewno będą potrzebowały dodatkowych kalorii. Aromatyczne potrawy z grilla, spożywane w malowniczym otoczeniu pozwolą odetchnąć i nabrać sił przed dalszymi przygodami.

Zamiast zapachu grilla wolisz widok płonącego ogniska? Żaden problem! W naszym pakiecie quady + grill możesz skorzystać z opcji ogniska. Co dalej? Wszystko zależy od tego, jak dużą dawkę wrażeń zamierzasz zapewnić pannie młodej. Po grillu możecie zakończyć wieczór panieński, ruszyć do klubu, skorzystać z atrakcji w okolicy lub kontynuować przygodę w QuadFun. Sprawdź cennik wypożyczalni quadów i wybierz najlepszą opcję.

panienski-na-quadach

Akrobacje wodne na desce wakeboardowej

Jazda na quadach i grill mogą rozbudzić apetyt na większą dawkę adrenaliny. Jesteśmy na to przygotowani, dlatego kolejny pakiet atrakcji na wieczór panieński zawiera wynajem deski wakeboardowej. Co to oznacza? Totalne wodne szaleństwo! Ślizganie się po tafli, akrobacje i ekstremalne wrażenia idealnie dopełnią wieczór panieński.

Wakeboard to sport wodny, który z roku na rok zyskuje coraz większą popularność. Co ważne, mogą uprawiać go nawet osoby, które do tej pory nie miały do czynienia z żadnymi sportami wodnymi. Przekonaj się, ile radości mogą dać wodne przygody i zarezerwuj pakiet na wieczór panieński z quadami i wakeboardem już teraz! Co z noclegiem? Jeśli chcecie spędzić w QuadFun więcej czasu, możecie zarezerwować nocleg w okolicy i zamienić wieczór panieński na panieński weekend.

Sprawdź naszą ofertę panieńskich i kawalerskich już dziś!

Zmiana stanu cywilnego to prawdziwa, życiowa rewolucja. Przygotowania ślubne kosztują zaś sporo sił i nerwów. Wniosek może być tylko jeden: wieczór panieński i kawalerski musi być wyjątkowy. Stanie się tak na pewno, jeśli wybierzesz QuadFun. Szaleństwa na torze quadowym rozładują przedślubny stres oraz będą wstępem do niezapomnianej imprezy. Sprawdź nasze atrakcje i zorganizuj wymarzony panieński w okolicach Warszawy. Niech ta noc przejdzie do historii!