6 września 2022

Impreza integracyjna na quadach – sprawdź, dlaczego warto!

Atmosfera panująca w firmie przekłada się bezpośrednio na jej wyniki. Wiadomo to nie od dziś, dlatego imprezy integracyjne są bardzo popularne. Integracja firmowa ma za zadanie zgrać ze sobą zespół i zapewnić pracownikom rozrywkę. Tylko jak to zrobić? Impreza na quadach będzie idealna! Wypożyczalnia quadów w Warszawie Quadfun zorganizuje integrację z prawdziwego zdarzenia. Sprawdź, na jakie atrakcje możesz liczyć i szykuj się na prawdziwą przygodę!

Ekstremalna integracja firmowa to jest to!

Wspólne, ekstremalne przeżycia łączą ludzi oraz wyzwalają w nich całą masę pozytywnych emocji. Szalona jazda na quadach sprawi, że pracownicy będą mieli szansę poznać się w luźnej atmosferze oraz przekonają się, że rywalizacja jest tak samo ważna, jak współpraca.

Integracja firmowa to nie jest zwykła impreza. I dlatego w Quadfun organizujemy imprezy integracyjne na quadach, które mają na celu:

 • wykreowanie pozytywnych relacji,
 • rozładowanie napięcia,
 • szybszą adaptację nowych pracowników,
 • zwiększenie efektywności zespołu,
 • świetną zabawę.

Nasza wypożyczalnia quadów w Warszawie oferuje kompleksowe przygotowanie imprezy. Od jazdy na quadach, aż po wspólne biesiadowanie.

Możliwość wynajęcia transportu dla grupy

Profesjonalny tor Quadfun znajduje się w Górze Kalwarii, ok. 30 km od stolicy, przy zjeździe z DK50. Samodzielny transport będzie więc łatwy i szybki. Znakomita lokalizacja sprawia, że Quadfun to doskonałe miejsce na imprezy integracyjne firm z różnych stron Polski – nie tylko z Warszawy.

Oferujemy też wynajęcie transportu dla całej grupy. Podczas rezerwacji wystarczy określić miejsce odbioru uczestników, a komfortowy bus będzie na nich czekać o umówionej porze. Dojazd na tor z Warszawy zajmie ok. 30 – 40 min. Na miejscu będą już instruktorzy Quadfun, gotowi do przekazania dalszych instrukcji.

Impreza integracyjna na quadach Warszawa

Szkolenie i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Quady dostarczą niezapomnianych wrażeń, a jazda po naszych torach będzie pełna ekstremalnych emocji.

Nie musisz jednak martwić się o bezpieczeństwo. To nasz priorytet, dlatego:

 • oferujemy markowe, najwyższej klasy quady Honda, Yamaha i CF Moto,
 • każdy uczestnik otrzymuje homologowany kask,
 • przed jazdą odbywa się szkolenie teoretyczne i praktyczne,
 • grupą opiekuje się profesjonalny instruktor.

Jazda na quadach w Quadfun to gwarancja wspaniałej i bezpiecznej zabawy, bez względu na stopień zaawansowania uczestników.

Tory dopasowane do poziomu trudności

Najlepsze quady w Warszawie i okolicach? Odpowiedź może być tylko jedna: Quadfun! Wyobraź sobie 2,5 ha przestrzeni oraz 4 trasy o zróżnicowanym stopniu trudności (niebieska, żółta, czerwona, czarna). Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby pragnące pokonywać własne słabości, jak i te, które preferują spokojniejsze przejażdżki.

Przygoda zaczyna się na najłatwiejszej trasie – niebieskiej (to najlepszy sposób na wypróbowanie swoich umiejętności). Następnie, można przejść do trudniejszych tras, wykonując na każdej trzy okrążenia. Ostatni czas spędzony na torze jest przeznaczony na jazdę ulubionymi trasami. Pomiędzy zmianami tras, uczestnicy wymieniają się quadami, dzięki czemu mają czas na regenerację oraz rozmowy ze znajomymi.

Grill na altanie na wodzie z open barem

Impreza na quadach będzie obfitować w ogromne emocje, jednak po zakończeniu jazdy nie będzie czasu na odpoczynek. Jak to? Teraz rozpocznie się prawdziwa, firmowa biesiada w malowniczo położonej altanie na wodzie. Altanka jest w całości wykonana z drewna i znajduje się niecałe 10 km od toru – przejazd zajmie maksymalnie 10 min.

Grill w altanie będzie już rozpalony. Goście mogą skorzystać z kilku opcji:

 • open grill (mięsa i ziemniaki z grilla oraz dodatki),
 • open bar na napoje bezalkoholowe ciepłe i zimne,
 • oferta na napoje alkoholowe.

Podczas wspólnej biesiady, uczestnicy jeszcze bardziej zacieśnią więzi oraz podzielą się przeżyciami po szalonej przygodzie na quadach.

Zorganizuj integrację firmową w Quadfun!

Impreza integracyjna może być przełomowym wydarzeniem, które ożywi relacje w firmie oraz przeniesie je na zupełnie nowy poziom. Jeśli chcesz stworzyć zgrany zespół, któremu nie będą straszne żadne przeszkody, już wiesz, co robić – jazda na quadach to idealny sposób na integrację. Wybierz wypożyczalnię quadów Quadfun na imprezę firmową i przekonaj się, na co stać Twój zespół. Skorzystaj z kompleksowej organizacji imprezy, a my zajmiemy się resztą!