24 sierpnia 2022

Jakie dodatkowe zabawy wybrać na kawalerski na quadach?

Niektórzy motoryzację mają we krwi. Zapach spalonej gumy i benzyny, dźwięk ryczących, mocnych silników oraz dreszczyk emocji podczas pokonywania kolejnych kilometrów po bezdrożach to coś, na co wielu z nas czeka z utęsknieniem. To także doskonały pomysł na kawalerski, który zintegruje uczestników i pozwoli im spędzić niezapomniane wspaniałe chwile pełne wrażeń. Taki wyjazd warto jednak urozmaicić dodatkowymi niespodziankami, które sprawią, że wspólny czas będzie jeszcze lepszy. W poniższym artykule przedstawiamy kilka propozycji, które znakomicie sprawdzą się jako dodatkowe atrakcje na wieczór kawalerski w Warszawie. Poznaj wszystkie z nich i wybierz najbardziej interesujące!

 

Kawalerski pełen atrakcji!

Ostateczne wyznanie sobie miłości przed ołtarzem przez zakochanych państwa młodych to wspaniała chwila, która otwiera przed nimi nowy rozdział na kolejne, wspólnie spędzone lata. Nie dziwi zatem fakt, że coraz więcej osób stara się wyszaleć na ostatnim spotkaniu z najbliższymi przyjaciółmi jeszcze w stanie wolnym. Jazda na quadach to jeden z najciekawszych pomysłów na wieczór kawalerski i nie dzieje się to bez powodu. Ryczące silniki pozwolą pokonać płytkie jeziorka, a dzięki dużej mocy można podjechać nawet pod strome, długie podjazdy.

Dla większości jest to aktywność, którą wykonują po raz pierwszy w życiu, co dodatkowo zwiększa dopływ adrenaliny i jednocześnie zapewnia mnóstwo frajdy. Z pewnością niejeden dorosły facet krzyknie z radości i podniesie ręce po pokonaniu dłuższego zakrętu z większą prędkością. Nie oznacza to jednak, że warto się ograniczać. Dobry pomysł na kawalerski w Warszawie nie obejmuje wyłącznie quadów, a także kilka dodatkowych pobocznych atrakcji, które jeszcze bardziej podkręcą imprezę.

Nocleg w namiotach pod Warszawą

Noc pod namiotami to marzenie z dzieciństwa wielu z nas. Niestety niewielu osobom udało się ten pomysł zrealizować, głównie z uwagi na brak możliwości finansowych, czasu czy odpowiedniej okazji. Wieczór kawalerski to idealny moment na powrót do korzeni i przespanie się na łonie natury. Takie rozwiązanie ma kilka zalet. Noc pod namiotem pozwoli każdemu znowu poczuć się jak dziecko, a dzięki temu, że campingi znajdują się z reguły wśród drzew i na dużych polanach, to nic ani nikt nie będzie przeszkadzał w trakcie długiej zabawy pod gołym niebem aż do samego rana. Warto poczuć tą niczym nieograniczoną wolność!

Pływanie na wakeboardingu

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że praktycznie nikt z Twojego otoczenia nie zna wakeboardingu, a już z pewnością nikt nie próbował go samodzielnie. Sport ten polega na jeździe po tafli wody na desce za łodzią lub wyciągiem. Brzmi strasznie? Tylko w teorii – w praktyce uczucie wolności i nieznanego przyciąga coraz więcej osób, które chcą w swoim życiu spróbować czegoś nowego. Oczywiście sport pod okiem profesjonalnych instruktorów jest w pełni bezpieczny, należy jednak zachować zdrowy rozsądek. Po przejażdżce po błotnistym i pełnym wyzwań torze na quadzie, wakeboarding będzie idealnym dopełnieniem wieczoru kawalerskiego.

paintball-quady-pod-warszawa

Paintball na wieczorze kawalerskim

Po kilku okrążeniach quadem adrenalina nadal utrzymuje się na wysokim poziomie. Warto więc zadbać, aby dodatkowa atrakcja była równie ekstremalna. Paintball to taka atrakcja na wieczór kawalerski, która zapewni nie tylko dużą dawkę emocji, lecz także nieco rywalizacji i wspólnego realizowania celów, jeśli połączycie się w grupy. Warto wiedzieć, że to zabawa dla prawdziwych twardzieli – bieganie wśród latających kulek, czołganie się obok jakiejś przeszkody lub przyczajenie się na łatwy cel nie ma prawa się znudzić!

Sprawdź ofertę QuadFun!

W bogatej ofercie QuadFun znajdziesz możliwość zorganizowania wymarzonego wieczoru kawalerskiego wraz z najbliższymi kumplami i członkami rodziny. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy wyłącznie wyselekcjonowanymi maszynami, które przechodzą cykliczne czynności serwisowe i są konserwowane na bieżąco. W rezultacie są mocne, głośne i niezwykle zrywne, a przy tym mogą zapewnić nieco rywalizacji z najbliższymi. Skorzystaj koniecznie z tej możliwości i umów dogodny termin wieczoru kawalerskiego, a w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami – odpowiemy tak szybko, jak to tylko możliwe.